Як визначити шубу з бобра.

Купівля шуби з натурального хутра - це не найдешевше задоволення. Верхній одяг з бобра навіть без майстерною вичинки вважається однією з найдорожчих. Але якщо ви купите справжнього бобра, така шуба прослужить до 18 сезонів при належному догляді.
Інструкція
1
Бажання купити шубку з цього річкового звірка цілком обгрунтовано: вона тепла, не вбирає воду, м'яка, а найголовніше - зносостійка. По стійкості до стирання хутро бобра лише трохи поступається Мутон і видрі. Шуби з бобра знаходяться в верхній межі діапазону цін. Пов'язано це з тим, що культивації ці звірі не піддаються, їх відловлюють в дикій природі, що ставить серйозні обмеження, які не дозволять популяціям річкових звірків зменшуватися до критичного рівня. До того ж, на хутро піде не кожна тварина: найбільш теплими є шкури самців. Найдорожчі екземпляри шуб виготовляються з ретельно підібраних за кольором шкурок молодняку.
2
Вартість якісної бобрової шуби перевищує 100 000 рублів. У міжсезоння можливе невелике зниження ціни, але за 50 тисяч, а тим більше за 30 натурального бобра ви не знайдете ніде. У продавців велика спокуса видати за хутро цієї тварини стриженого кролика породи рекс. Але порівняйте: шуба з бобра прослужить 15-18 сезонів, а шуба з кролика всього 2.
3
Відчути різницю між підробкою або шубою з поганою виробленням і якісної бобрової недосвідчений покупець навряд чи зможе одразу, але деякі ознаки все-таки є. При всіх своїх перевагах, шкура бобра не може бути одночасно легкої і теплої. На догоду більш презентабельному увазі і легкості, хутро можуть проріджувати вищипуванням і розтягувати саму шкуру, але в цьому випадку шуба буде холодною, якщо її шити без підкладали, а якісний хутро цієї тварини настільки теплий, що готовий виріб не потребує додаткового шарі тканини.
4
Якісну шубу з бобра, що не пересушену і не розтягнуту, легко перевірити на стиск. Зігніть підлозі вироби і швидко відпустіть. Хутро має прийняти свій первинний вигляд. Проведіть по рукаву проти напрямку росту шерсті. Під гнучкими волосками ви побачите густий підпушок. Колір хутра бобра може варіюватися від світло-каштанового до чорно-коричневого.
5
Стрижений бобер - це велика рідкість, тому якщо вам пропонується виріб з такого хутра, вас запевняють, що перед вами саме шуба з цього річкового тваринного, швидше за все вас обманюють і намагаються підсунути кролика. Орієнтуйтеся при цьому на зазначену вище вартість хутра справжнього бобра.