Як підключити плиту.

Купивши електро плиту , її важливо правильно встановити і підключити. Якщо потужність плити 3000 Вт, то для неї необхідно провести власний ланцюг харчування, з'єднану безпосередньо з розподільним електрощитом. Обов'язково провести окремий провід, з ізольованими жилами і заземленням. Від того наскільки правильно буде підключена електроплита, залежить протипожежна безпека вашого житла.
Інструкція
1
Встановіть на електрощиті окремий запобіжник з вимикачем.
2
Блок для електроплити встановите не далі двох метрів, до нього повинен бути вільний підхід. Для двосекційною плити можете використовувати один блок підключення. З'єднайте його окремими проводами з конфорками і духовкою. Сполучну проводку підключіть такого ж перетину, що і окремий дріт, що йде на щиток. Довжина проводу повинна дозволяти відсувати плиту для чищення.
3
клемних коробку прикрутите шурупами на відстані 60 сантиметрів від підлоги. Приєднаєте до неї провід, а від неї простягніть стаціонарний провід до блоку підключення.
4
Поставте звичайну монтажну коробку. Якщо ви хочете зробити приховану установку, то продовбає отвір в стіні і встановіть відповідну коробку.
5
Провід простягніть по найкоротшому шляху від щитка до блоку.
6
Зачистіть у проводів жили і приєднаєте до блоку. Одну жилу (земля) пустите для заземлення.
7
Ланцюг підключення електроприладу повинен перевірити професійний електрик і тільки після цього плитою можна буде користуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nbiTeDJJNoE