Як оригінально привітати друзів з Новим роком.

Новий рік самий - один з найбажаніших свят у році. Він часто асоціюється не тільки з новим календарем, але і з сюрпризами, які він готує, з новим етапом в житті. Тому й новорічні привітання просто зобов'язане бути незабутнім і оригінальним.
Інструкція
1
В одну мить здатне оригінальне привітання насмішити і змінити настрій, внести веселощі і вселити в серце позитивне ставлення до світу в цілому і оточуючим людям. Найпростіший спосіб - це подарувати вітальну листівку. Листівка ручної роботи у жінки викличе бурхливе захоплення. Якщо там ще будуть стрази, мережива, блискучі намистинки ви точно потрапите в яблучко. Чому б вам не освоїти нові техніки рукоділля і не порадувати подругу? Якщо ж таких талантів ні, зараз дуже широкий вибір оригінальних листівок представлено в магазинах.
2
Другові, який живе на протилежному кінці міста і з яким ви не можете зустрітися, замовте оригінальне привітання по телефону. А можете зателефонувати самі і заспівати новорічну пісню. Співайте сміливо, навіть якщо у вас немає голосу і слуху, гарний настрій і спогад на весь майбутній рік вам і другу гарантовані.
3
Хтось любить відзначати Новий Рік шумно, з танцями і музикою. Для ваших друзів оригінальним привітанням може стати ексклюзивний музичний диск з портретом майбутнього володаря сюрпризу. Нехай відчують себе зірками хоч на мить.
4
Ваш близький друг, який проживає в іншому місті, буде дуже радий отримати на Новий рік через ММС-повідомлення прикольні поздоровлення і хроніку подій у вас вдома. Наприклад, напевно він посміється від душі, побачивши спочатку вас танцюючим під гімн Росії якісь дивні танці, а потім під ялинкою сплячим з пляшкою шампанського. Не забувайте головного - відправляти хроніку святкування необхідно кожну годину, адже ситуація змінюється постійно.
5
Відмінний варіант, але більш традиційний - це послати голосове повідомлення. Це може бути ціле вірш або кілька слів. А найголовніше, що це можна зробити заздалегідь, попередньо встановивши час привітання. Якщо раптом трубку ніхто не бере, або недоступний номер, система додзвонюватись до нього буде доти, поки він не відповість.
6
Для друзів, що живуть в іншій країні, відмінним сюрпризом може стати поздоровлення, яке складено на їх рідному розмовній мові. Його також можна відправити телефоном, електронною поштою, а можна зателефонувати і спробувати озвучити все, що ви написали. Не бійтеся робити помилки. Головне, щоб поздоровлення йшло від душі.
Друзі - це не менш важливі люди у вашому житті, ніж родичі. Про те, як привітати друзів і подруг з різними святами і подіями в їх житті оригінально, потрібно подумати також ґрунтовно, як якщо б ви вітали батьків, коханих братів, сестер і племінників.
Інструкція
1
З днем весілля або з днем народження кращих друзів можна привітати оригінальним відеозверненням. Якщо самі побоюєтеся за якість відзнятого матеріалу, замовте короткий фільм у відео операторів вашого міста, які пропонують послуги з відеозйомки різних урочистостей через газети та інтернет-сайти. На відео може бути ваша вітальна промова в околицях міста або можна залучити ваших спільних друзів, які теж звернуться до святкують з вітальними промовами.
2
Якщо дозволяють фінанси, замовте вітальний білборд в честь друга в рекламному агентстві, який потрібно розташувати в районі міста, де ваш друг буває найчастіше і зможе його помітити.
3
Зробіть сюрприз друзям, відшукавши людей, зустріч з якими може бути їм дуже приємна і з якими вони в силу обставин давно не бачилися. Можна записати поздоровлення такої людини на відео, попросити його зателефонувати імениннику, просто запросити цю людину на загальне торжество.
4
Замовте через сайти в інтернеті, що спеціалізуються на творі оригінальних текстів, віршів рядки на честь ваших друзів. Повідомте автору, який виконуватиме ваше замовлення, імена друзів, їх хобі, рід занять, щоб той зміг написати особливо зворушливі вірші.
5
Подаруйте одному не річ, а відпочинок за кордоном на морі, на туристичній базі, в знятому на час заміському будинку. Пікнік з шашликами, купання в озері, риболовля, полювання, похід за грибами запам'ятаються йому більше, ніж якщо б ви подарували звичайний сувенір на пам'ять.
6
Дізнайтеся місце в місті, в якому любить відпочивати ваш друг (чи подруга). Організуйте в цьому місці день його народження. Замовте столик і страви з напоями заздалегідь і попередьте друга, щоб він на святковий день нічого не планував, оскільки його чекає від вас сюрприз.
7
Купіть вхідний квиток другу туди, де йому з великою часткою ймовірності буде особливо цікаво. Якщо друг захоплюється футболом - купите запрошення на цікавий матч. Якщо подруга любить світські тусовки - візьміть їй абонемент в спа-салон.