Як можна повернути товар в магазин. чи можна повернути іграшку в магазин.

Бажання повернути товар в магазин виникає не так уже й рідко. Іноді куплений товар не підходить за забарвленням або розміром, або просто перестав подобатися при найближчому розгляді.
Інструкція
1
Якщо ви придбали неякісний товар, ви вправі його повернути назад і після закінчення 14-денного терміну, а також, якщо він був в експлуатації. В заяві потрібно вказати причину повернення. Якщо неякісний товар передається на експертизу, обов'язково складіть перед цим акт здачі-приймання, де вкажіть зовнішній вигляд і стан виробу - наявність або відсутність подряпин, потертостей, тріщин та інших дефектів. Ви вправі особисто бути присутнім при перевірці якості або довірити це іншій особі, користуватися відеозаписом.
2
Пам'ятайте, що товарний вигляд виробу, яке ви хочете повернути, не повинен бути порушений, комплектація збережена, не повинно бути слідів експлуатації. При собі необхідно мати паспорт, його вимагають при оформленні повернення. Зверніться до менеджера і заповніть заяву про повернення, де обов'язково вкажіть дані магазину, свої дані, повне найменування товару та його вартість. Пояснювати причини повернення необов'язково, достатньо вказати, що річ не підійшла або просто не сподобалася. Крім того, в заяві уточніть зручну для вас форму повернення грошей. Це можуть бути готівкові, банківський або поштовий переказ. Якщо продавець відмовляється прийняти вашу заяву, відправте його поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
3
При покупці товарів дистанційно, тобто, в інтернет-магазинах або через телевізійні пропозиції, діють ті ж закони. Якщо ви захочете повернути товар, напишіть претензійний лист з повідомленням протягом 7 днів після отримання. Не забувайте, що повинні бути збережені споживчі властивості і товарний вигляд виробу. Продавець зобов'язаний повернути вам гроші протягом 10 днів після отримання претензії. Коли продавець не надає інформацію про порядок і терміни повернення, ви маєте право повернути товар протягом 3 місяців.
4
Ви маєте право повернути якісний, але не підійшов товар в магазин протягом 14 днів. Але існує цілий ряд товарів, які не підлягають обміну та поверненню, це: - товари для лікування в домашніх умовах; - парфюмерно-косметичні товари; - предмети особистої гігієни (гребінці, зубні щітки, шпильки, бігуді, перуки); - нижню білизну і панчішно-шкарпеткові вироби; - пестициди, агрохімікати; - зброя, патрони до нього; - вироби з дорогоцінних металів; - тварини і рослини; - книги, брошури, картографічні та нотні видання, буклети, календарі.
5
Крім того, існує група технічно складних товарів, повернути які можна тільки в разі виявлення серйозних недоліків. До них відносяться: - автотранспортні засоби; - Снігоходи; - мотоцикли, моторолери; - катера, яхти, човнові мотори; - автоматичні пральні машини; - холодильники та морозильники; - комп'ютери; - Трактори, мотоблоки, мотокультиватори.
Корисна порада
Ніколи не викидайте касовий чек, гарантійні талони тощо. Без них повернути товар в магазин набагато складніше. Хоча за законом касовий чек не є обов'язковим для обміну та повернення, краще його зберігати, інакше вам доведеться доводити факт покупки якось ще, що може ускладнити процедуру, а також збільшити термін повернення.