Як підключити bluetooth-гарнітуру до комп'ютера. Підключення блютуз гарнітури до комп'ютера.

Якщо ви коли-небудь купували або користувалися Bluetooth-гарнітурою, то, напевно, замислювалися про факт підключення цього пристрою не тільки до телефону або MP3-плеєра, а й до комп'ютера . Це підключення не викличе у вас утруднень, т.к. гарнітуру можна підключити до комп'ютера через Bluetooth-адаптер. Про те, як це можна зробити читайте далі.
Вам знадобиться
  • Bluetooth-гарнітура, Bluetooth-адаптер, комп'ютер, інсталяційний диск з програмою Bluetooth Soleil.
Інструкція
1
Їли ви ще не встановили драйвера для Bluetooth-адаптера, зробіть це зараз. Підключіть адаптер до комп'ютера допомогою usb-роз'єму. Існують такі Bluetooth-адаптери, які не вимагають додаткових драйверів, а встановлюються безпосередньо при підключенні до комп'ютера .
2
Встановіть програму Bluetooth Soleil. Ця програма, як правило, знаходиться на установчому диску. Якщо там її не виявилося або такого диска немає в наявності, закачати її можна з мережі інтернет.
3
Запустіть програму. Включіть вашу гарнітуру. Розпочнеться з'єднання режиму «Сполучення».
4
У вікні програми виберіть пункт Bluetooth Setup Wizard.
5
Зі списку необхідно вибрати пункт I want to find a specific Bluetooth devise. Натисніть кнопку Next.
6
Bluetooth приступить до пошуку всіх доступних пристроїв. Перевірте, чи не вийшла Bluetooth-гарнітура з режиму "Сполучення". Якщо вийшла, то знову підключіть її до цього режиму.
7
Щойно на екрані з'явиться гарнітура, натисніть на неї 2 рази лівою кнопкою миші.
8
Перед вами з'явиться меню. Внизу ви побачите поле «Пін код».
9
Введіть Pin-код для з'єднання з гарнітурою («0000» або «1234», або довільне число). Після цього натисніть кнопку напроти пункту Initiate Paring.
10
Якщо до цього моменту все було зроблено правильно, то з'являться всі сервіси гарнітури. Якщо таких сервісів буде декілька, то поставте позначки навпроти усіх пунктів. Натисніть кнопку Finish.
11
Натисніть кнопку «Відповідь» на вашій гарнітурі. Також є можливість альтернативного підключення: натисніть правою кнопкою миші на значку Bluetooth-з'єднання в треї - потім натисніть пункт Quick connect -Head Set - «Гарнітура».
12
Для того щоб відключити вашу гарнітуру від комп'ютера, необхідно натиснути на кнопку «Відповідь».
Для роботи з такими голосовими додатками, як Skype, або спілкування через голосовий модуль ICQ потрібно придбати спеціальну гарнітуру - комплект навушників і мікрофону. З їх допомогою можна спілкуватися з рідними, близькими, друзями і знайомими з різних куточків світу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютерна гарнітура, диск з ПЗ.
Інструкція
1
Підключаємо гарнітуру до роз'ємів комп'ютера. Як правило, роз'єм зеленого кольору позначає мікрофон, рожевого кольору - навушники. Роз'єми розташовані на задній стінці комп'ютера - на звуковий карті, або материнської платі з інтегрованим звуком. В ноутбуках роз'єми для навушників і мікрофону розміщуються на бічній стороні. Вони також позначені різними кольорами для полегшення підключення гарнітури.
2
Операційна система за допомогою функції plug & play пізнає нове підключення. Крім того, раніше встановлене програмне забезпечення звукової карти може самостійно визначити, що саме підключено до того чи іншого роз'єму.
3
Встановлюємо драйвера від виробника гарнітури, або, за їхньої відсутності скористаємося стандартними драйверами операційної системи Windows. Для цього, якщо буде потрібно, встановимо в привід інсталяційний диск, а в меню виберемо функцію «Установка з вказаного місця».
4
Запускаємо програму Skype і вибираємо в списку номерів дзвінок в службу Sound Test Service. Активуємо дзвінок і діємо згідно з отриманими вказівками - вимовляємо текст після сигналу оператора.
5
В разі успішного проведення тесту, в навушниках гарнітури буде чутно вимовлені слова. Набираємо номер необхідного абонента і здійснюємо спілкування за допомогою гарнітури і програми Skype.
Зверніть увагу
Не можна підключати гарнітуру під час роботи голосових програм, т.к. це може привести до апаратного збою. Якщо така необхідність виникає, необхідно закрити програму і тільки після цього підключити гарнітуру до роз'ємів комп'ютера.
Корисна порада
Часто на материнських платах компанії ASUS встановлюється звуковий чіп від SoundMAX, який автоматично повідомить користувача за допомогою екранного повідомлення про те, що за пристрій підключено до гнізда.