Як оригінально зав'язати хустку. зшити пов'язати красиву пов'язку шарф на волосся.

Незвично зав'язаний хустку додасть яскравий і екстравагантний штрих навіть самому скромному платтю або костюму. Виберіть каре підходящого розміру і потренируйтесь перед дзеркалом, приміряючи різні варіанти. Хустку можна задрапірувати на шиї, покрити їм голову і навіть спорудити з його допомогою красиву зачіску.
Вам знадобиться
  • - хустки;
  • - шпильки.
Інструкція
1
З невеликого тонкого хустки з шовку або бавовни можна змайструвати оригінальне намисто. Складіть каре по діагоналі в вузьку стрічку. На рівній відстані один від одного зав'яжіть на хустці три вузлика. Надіньте його на шию і зав'яжіть кінці на потилиці. Розправте вийшло намисто на грудях.
2
Простий хустку, зав'язаний на голові, може виглядати дуже ефектно і незвично. Вам знадобитися два каре однакового розміру, переважно з нековзних тканин. Складіть хустки кутом і покладіть один на інший так, щоб один ліг трохи вище. Відверніть утворився кант.
3
Накиньте каре на голову і посуньте їх на лоб. Обома руками щільно притисніть тканину до скронь, оберніть кінці навколо шиї, щоб хустки щільно облягали голову. Заведіть кінці назад і зав'яжіть їх маленьким вузликом. Обома руками розправте тканину у особи, протягнувши долоні під хустку. У вас має вийти своєрідний капюшон, красиво облягаючий голову і спадаючий на плечі.
4
Волосся середньої довжини можна прикрасити широкої пов'язкою, згорнутої з набивного шовкової хустки. Складіть каре по діагоналі. Надіньте стрічку на голову - вона повинна закрити лоб. Кінці хустки зав'яжіть на потилиці, а вузол замаскуйте волоссям.
5
Не менш красиво виглядає і своєрідна романтична капелюшок з бавовняного або вискозного хустки. Виберіть однотонну тканину відповідного кольору. Складіть хустку по діагоналі, оберніть їм лоб, з'єднайте кінці на боці голови і затягніть їх тугим подвійним вузлом. Розправте утворилися складки, щоб тканина лежала ідеально рівно. Вільні кінці скрутіть, склавши з них стилізовану троянду, і закріпіть її парою шпильок.
6
З великого хустки з міцного штучного шовку або віскози можна зробити зручну пляжну сумку. Розправте тканину і зав'яжіть вузол на кожному розі. Складіть вийшла конструкцію навпіл і зв'яжіть по два кінці разом, утворивши ручки. Отриману сумку можна носити в руці або повісити її на плече.