Як змінити назву сервера. Як змінити назву сервера в кс.

Створюючи свій сервер гри Counter Strike, ви можете зіткнутися з проблемою перейменування сайту, а якщо бути більш конкретним - зробити назву сервера російськомовним. Це абсолютно природне бажання для російської людини, причому цілком здійсненне.
Інструкція
1
Запустіть сервер, потім відкрийте директорію cstrike. Далі вам потрібно знайти server.cfg - це файл конфігурації системи вашого сервера. Введіть в рядку зі значенням hostname потрібне ім'я - після власне слова hostname.
2
Відкрийте меню «Файл», що знаходиться у верхній панелі вікна програми, виберіть пункт "Зберегти як". Потім виберіть кодування UTF-8, не забудьте зняти прапорець з поля bom. Натисніть на кнопку «Ок», після чого перезапустіть сервер.
3
Якщо потрібне вам назву серверу не вдається зберегти у вищевказаній кодуванні, в такому випадку створіть копію всього того, що міститься у файлі server.cfg. Натисніть на кнопку «Пуск», щоб викликати головне меню ОС, після чого виберіть пункт "Всі програми. Відкрийте розділ «Стандартні» і запустіть найпростіший текстовий редактор «Блокнот».
4
Відкриється текстовий файл, який поки що не має назви. Вставте в нього текст з файлу server.cfg, що ви зберегли, потім відкрийте пункт меню «Файл» у верхній сервісної панелі програми і потім виберіть підпункт «Зберегти як». В поле «Ім'я файлу» введіть server.cfg, а в випадаючому списку «Тип файла» виберіть «Текстові документи». Також в поле «Кодування» в спадному списку виберіть UTF-8, після чого збережіть зміни натисканням відповідної кнопки.
5
Тепер документ, що ви створили, помістіть в файл server.cfg, а потім збережіть зміни. Щоб вони застосувались, перезапустите сервер. Важливо: якщо ви після зміни імені сервера будете вносити в нього ще якісь зміни, це призведе до того, що вищеописані дії доведеться повторити.
6
Ви також можете відключити рекламу, скориставшись відповідною можливістю, все в тому ж server.cfg. Щоб це здійснити, під час редагування файлу в програмі «Блокнот» знайдіть рядок sv_contact cs-названіе_реклами. Змініть цю строчку на свій сайт.
7
Знайдіть рядок amx_gamename названіе_реклами. Її потрібно змінити на Counter-Strike. Збережіть зміни.