Як розібрати панель приладів. Як розібрати приладову панель у волги.

Панелі приладів в автомобілі з часом можуть знадобитися такі заходи догляду, як повне розбирання і відповідний ремонт/заміна складових частин. Тому знання її розбиранні будуть дуже корисними для будь-якого автомобіліста. Як приклад можна розглянути автомобілі марки ВАЗ - нехай це буде 2114.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - бавовняні рукавички;
  • - керівництво по експлуатації автомобіля ВАЗ 2114.
Інструкція
1
Спочатку необхідно відкрити капот і зняти з акумуляторної батареї мінусову клему. Так ви знеструмити бортову мережу. Потім потрібно демонтувати підрульові перемикачі з перехідниками. Зніміть і декоративні накладки, а також важелі управління піччю в салоні. Проведіть демонтаж щитка панелі приладів. Потім йде розтин центрального кожуха кермового колеса, відкручування гайки, кріпить кермо до валу, з наступним його (керма) зняттям.
2
Опустіть рульову колонку вниз до упору. Не від'єднуйте її від шестерінки рульового вала. Зліва знайдіть пару саморізів, що кріплять приладову панель. Знаходяться вони один вгорі, другий - внизу. З правого боку теж є саморізи, аналогічно розташовані - відкрутіть і їх.
3
Далі йде демонтаж «вух», що закріплюють приладову панель і рульову колонку. Зніміть панель акуратно, а потім потягніть так само акуратно на себе. Далі знайдіть колодки проводів, що йдуть до електроніки. Все проводки акуратно від'єднайте.
4
Тепер витягніть з салону приладову панель, попередньо вирішивши, як це буде зручніше зробити. А зручніше цю операцію робити через передні праві двері автомобіля. З тильного боку зніміть повітроводи, знайдіть саморізи, які тримають накладку. Ці саморізи відкрутите, відігніть язички, що тримають накладку (їх повинно бути 3), потім можете її спокійно знімати разом з речовим ящиком, а саме його корпусом.
5
Проведіть демонтаж лівої і правої поперечок приладової панелі разом з кронштейнами. Корпус верхнього речового ящика також зняти не забудьте. Петлі його кришки тримають шурупи. Відкрутіть їх і зніміть кришку.
6
Збірка приладової панелі проводиться в зворотному порядку. Закінчивши збірку, в обов'язковому порядку перевірте приладову дошку на предмет коректної роботи.
Корисна порада
Щоб захистити ваші руки від ушкоджень, працюйте в бавовняних перчатках.Все колодки промаркируйте - так ви їх місцями при підключенні потім не перепутаете.Помечайте, де знаходився кожен шуруп і саморіз. Справа в тому, що вони різні, і неправильний вибір гнізда для самореза може привести до його (гнізда) поломці, бо воно пластмасове, а не металеве.
Практично будь-який автомобіліст рано чи пізно приходить до висновку про те, що потрібно внести зміни в свій автомобіль. Часто це буває викликано тією чи іншою поломкою. Наприклад, зламався спідометр або яка частина панель . Замінити можна самому, але потрібно демонтувати панель . Так як же це зробити?
Вам знадобиться
  • Набір інструментів, бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, чи будете ви повністю розбирати панель або тільки знімати зовнішню накладку панелі. Перед повним розбором панелі необхідно зняти мінусову клему з акумулятора, щоб знеструмити автомобіль.
2
Перед тим, як приступати до демонтажу панелі, виберіть місце. Для цього може підійти гараж, але автомобіль слід поставити так, щоб забезпечити хороший доступ світла. Також подбайте про наявність яскравого ліхтарика, бо доведеться працювати в місцях, де мало світла. Вивчіть керівництво по експлуатації вашого автомобіля, щоб зрозуміти схему кріплення торпеди.
3
Спочатку необхідно зняти всі зовнішні деталі і накладки. Також зніміть рульове колесо. Для цього демонтуйте центральну частину керма. При наявності подушки безпеки вийміть її і від'єднайте всі дроти, що ведуть до неї. Після цього відкрутіть центральну гайку. Тепер можна зняти саме рульове колесо. Знайдіть всі саморізи, на яких кріпиться панель , і відкрутіть їх. Зазвичай панель складається з декількох частин, тому слід їх знімати, починаючи з тієї, яка ближче по відношенню до водія.
4
Коли всі зовнішні елементи торпеди будуть демонтовані, можна приступати безпосередньо до зняття самої торпеди. Для цього піддіньте акуратно її викруткою. Слідкуйте за тим, щоб не подряпати і не порушити пластик торпеди. Відокремте акуратно торпеду на кілька сантиметрів, після цього необхідно від'єднати всі повітроводи грубки. Тепер залишається тільки демонтувати проводку, яка йде до приладовій дошці і центральної консолі, на якій знаходяться кнопки. Перед розбиранням слід позначити всі дроти, щоб потім уникнути плутанини. Коли панель нічого не триматиме, акуратно вийміть її через праву передню двері.
Корисна порада
Приступайте до демонтажу панелі тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в своїх силах.