Як зробити моніторинг сервера. робимо свій моніторинг серверів.

Найскладніший етап в роботі з власним CS-сервером - це його створення та налаштування. Однак на цьому ваша робота не закінчується, потрібно ще його розрекламувати. Звичайно, якщо у вас є багато знайомих, яким можна повідомити IP сервера по «асьці», Скайпу або електронною поштою, це здорово. Але щоб запросити сторонніх гравців, додайте ваш сервер на відповідних ресурсах в інтернеті в моніторинг.
Інструкція
1
Сайтів таких в інтернеті чимало, наприклад, cs-monitor (посилання на нього в розділі «Додаткові джерела» в кінці статті). Зайдіть на нього і виберіть пункт під назвою «Додати сервер». На жаль, ви не зможете скористатися моніторингом сервера, якщо він не має свого сайту в глобальній мережі. Так що враховуйте це, коли будете додавати сервер в моніторинг.
2
Прочитайте інструкцію. Її перша умова - це розміщення посилання на сайті сервера, провідною до сайту-моніторингу. Крім того, потрібна реєстрація на цьому сайті, щоб у вас була можливість редагувати інформацію про ваш сервер. Таким чином, щоб система функціонувала повноцінно, вам потрібна установка прямої або непрямої посилання на ресурс постачальника послуг.
3
Заповніть обов'язкові і за бажанням додаткові поля відповідними даними. Обов'язкові поля позначені червоною зірочкою - це універсальне позначення, застосовується на багатьох сайтах при реєстрації.
4
Вкажіть контактні дані того, хто буде адміністратором сервера - це обов'язково. Якщо виникне необхідність, з ним зв'яжуться. Також вказується в обов'язковому порядку адресу електронної пошти, за допомогою якого ви зможете активувати ваш аккаунт, пройшовши за відповідним посиланням на офіційний ресурс, що знаходиться в листі.
5
Заповніть поле з описом вашого сервера, потім введіть код з картинки - капчу. Потім клікніть по кнопці «Додати», щоб процедура реєстрації завершилась. Якщо всі поля, обов'язкові для заповнення будуть коректно заповнені, вся інформація буде відправлена на сервер моніторингу. Там її перевірить модератор, після чого на сайті моніторингу відобразиться повідомлення про створений вами сервері CS.
6
Майте на увазі, що якщо на вашому сервері не буде активна протягом семи діб, інформація про нього буде автоматично видалена з моніторингу. Це спеціально зроблено, щоб гравці сайтом моніторингу не направлялись на неактивні і тим більше неіснуючі вже сервери. Також стежте уважно за балансом аккаунта. Якщо ви допустите заборгованість і не будете її погашати протягом певного часу, ваш сервер виключать з моніторингу.