Як почати вивчати англійську.

Сьогодні вже ні в кого немає сумнівів у тому, що знання англійської мови в житті необхідно. Англійська потрібна по роботі, в подорожах, у спілкуванні з друзями-іноземцями. Крім того, ми хочемо розуміти англомовні пісні, постійно стикаємося з заголовками або окремими фразами англійською. Але якщо ми недостатньо приділяли уваги цьому предмету в школі або взагалі вивчали іншу мову, з чого почати?
Інструкція
1
Найефективніший спосіб освоєння чужої мови - заняття з викладачем. Вивчати мову на курсах або з приватним репетитором - вирішувати вам. Звичайно, на індивідуальному занятті ви отримуєте більше уваги від викладача, а також можете вибрати індивідуальний шлях навчання. Але такі уроки мають два великих мінуса в порівнянні з груповими заняттями. По-перше, вони набагато дорожче, по-друге, у вас немає можливості виконувати дуже ефективні парні і колективні завдання.
2
Вибираючи курси і викладача, не полінуйтеся навести довідки і з'ясувати якомога більше інформації. Дізнайтеся, за якою методикою вас будуть вчити, за які терміни ви можете розраховувати на якісь результати, яка кваліфікація викладачів. Сучасні методики вивчення іноземної мови припускають занурення в середу вивчається, на заняттях, наприклад, проводяться традиційні англійські (американські) свята і практично освоюються звичаї країни.
3
Інший варіант, більш складний і вимагає сили волі і самодисципліни, - вивчення мови своїми силами. Перевага цього шляху в тому, що ви є самі собі господарем. Ви самі вибираєте методику і темп навчання, але вибирайте цей шлях, тільки якщо у вас немає іншого виходу, і ви відчуваєте в собі сили до такого самоосвіти.
4
Яким би чином ви не займалися англійським, обзаведіться великою кількістю додаткових навчальних матеріалів. Це можуть бути не тільки і не стільки підручники і словники, скільки те, що вам дійсно цікаво. Вивчення мови ефективно, коли воно спирається на особистий інтерес вивчає. Читайте англомовні газети, блоги, спілкуйтеся в інтернеті на англомовних форумах по цікавій вам темі, читайте адаптовані художні твори.
5
Почавши вивчати англійську мову, відразу приступайте до його використання - на тому рівні, яким ви в даний момент володієте. Якщо у вас є питання викладачеві, подумайте, можливо, ви вже можете задати його по-англійськи. Коли ви повідомляєте щось важливе своїм друзям, подумайте, змогли б ви те ж саме сказати англійською або яких слів вам для цього не вистачає. Згадайте ваші улюблені англомовні пісні, знайдіть до них тексти і постарайтеся зрозуміти сенс, щоб мати можливість підспівувати улюбленому виконавцю.
6
Включайте англійська мова у своє повсякденне життя, щоб ви не забували про нього як тільки виходите з навчального класу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a0K0lXbewdw
Корисна порада
Слухайте англійську мову скрізь, де маєте можливість. Навіть якщо ви спершу не будете розуміти нічого з почутого, ви будете звикати до темпу, ритміці і мелодії мови, що поступово відіб'ється на вашому вимові.