Як збільшити буферизацию.

буферизацію (від англійського buffer) називається організація обміну даними, зокрема введення/виведення інформації в комп'ютерах та інших обчислювальних пристроях. Тут мається на увазі використання тимчасового сховища даних буфера обміну. При введенні даних одні процеси/пристрої записують дані в буфер, інші ж - зчитують. При виведенні все навпаки, відповідно. Питання збільшення буферизації безпосередньо зводиться до збільшення розміру буфера.
Інструкція
1
Буфер обміну - це місце в ОП (оперативної пам'яті) комп'ютера, куди копіюються дані на тимчасове зберігання, наприклад, при роботі в додатку «Провідник» або текстовому редакторі. Збільшення буфера може відбуватися за допомогою розширення файлу підкачки або установки програм, які розширюють можливості буфера.
2
Збільште файл підкачки. Для цього клікніть правою кнопкою миші по ярличку «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск». У випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". Далі перейдіть на вкладку під назвою «Додатково», клікніть лівою кнопкою миші по вкладці «Параметри швидкодії» і натисніть у вкладці «Віртуальна пам'ять» на «Змінити».
3
Виберіть зі списку потрібний локальний диск, введіть в полях «Вихідний розмір», а також «Максимальний розмір» потрібні значення в мегабайтах, натисніть на "Встановити". Потім перезавантажте ПК, щоб вступили в силу скоєні зміни.
4
Скористайтеся спеціальними програмами, щоб розширити можливості буфера. Наприклад, можна завантажити з інтернету і встановити M8 Free Clipboard. Ця програма дозволяє зберігати в буфері обміну різні типи даних. Інтерфейс її представляє собою таблицю, яка включає в себе 25 осередків.
5
Встановивши додаток, запустіть його. Тепер при копіюванні даних в буфер обміну буде лунати звуковий сигнал. Вставка даних з буфера відбувається за допомогою вибору комірки і команди «Вставити». Також є можливість встановлювати асоціацію для кожного осередку з обраної літерою латинського алфавіту. Посилання на скачування програми M8 Free Clipboard з офіційного сайту знаходиться в розділі «Додаткові джерела» в кінці статті.
6
Можна встановити іншу програму. Називається вона Clipboard Recorder. Посилання на скачування в розділі «Додаткові джерела». У занедбаному вигляді вона перебуватиме в системному треї і запам'ятовувати всі вирізані чи скопійовані фрагменти текстів.
7
Щоб вставити скопійований фрагмент, розгорніть віконце програми з трея і виберіть потрібний вам фрагмент. Крім фрагментів тексту тут відображаються іконки додатків, звідки вони були сюди вставлені. Формат тексту - шрифт, розмір та інше - при вставці текстових фрагментів зберігається без змін. Також ви можете передавати дані і збільшувати буфер для роботи в мережі.