Як вимити двигун.

З різних причин у деяких власників автомобілів іноді виникає бажання відмити двигун. І навіть у такому, здавалося б, простій справі існують свої нюанси, знання яких необхідно для правильної очищення двигуна вашого авто.
Інструкція
1
Не беріться мити самостійно, без сторонньої допомоги двигун сучасної іномарки. Пам'ятайте - краще заплатити певну суму грошей і довірити даний процес фахівцям з цього питання. Процес миття карбюраторних іномарок і більшої частини (близько 90%) двигунів машин вітчизняного виробництва можна цілком здійснити і самостійно.
2
Спочатку в якості ізоляції оберніть в поліетилен блок сигналізації і сирену. Найкраще для змиву бруду, що зібралася під капотом автомобіля, підійде спеціалізована автохімія. Однак задоволення це не з дешевих. Доброю же альтернативою автохімії буде дизельне паливо, наприклад, солярка. Саме її і використовують багато автомобілістів.
3
Пам'ятайте - для миття двигуна не підійдуть ганчірочки і губки. Тим більше, що відкладення бруду краще соскребать. Використовувати ж для цього можна викрутки, дерев'яні лопатки або щітки з жорсткою щетиною. Після того як основна частина бруду була видалена, можна приступати безпосередньо до миття. Можна порадити використовувати для цього малярську кисть. А для найбільш віддалених місць, до яких важко дістатися, використовуйте непотрібну зубну щітку.
4
Мити двигун бажано в прогрітому стані - більше вірогідність, що бруд відмиється. Основні місця скупчення бруду - блок циліндрів і піддон картера. Останній буде набагато зручніше відмивати в гаражі з ямою або ж на естакаді. Не забудьте також вимити бризковики і лонжерони. Крім чистки металевих деталей приділіть свою увагу і електроустаткування. Завжди тримайте в чистоті трамблер і високовольтні дроти. Адже якщо на них накопичиться струм, це може стати причиною проблем, пов'язаних із запуском двигуна.
Зміст двигуна і підкапотного простору в чистоті - ознака хорошої турботи автомобіліста про своє засобі пересування. Завдяки чому своєчасно виявляються будь-які місця підтікання палива, масла і охолоджуючої рідини. Отже, герметичність систем двигуна вчасно відновлюється.
Вам знадобиться
  • - ємність для води,
  • - побутове миючий засіб,
  • - ганчір'я або малярська кисть.
Інструкція
1
Ще в недавньому минулому двигун мили дизпаливом, коли воно коштувало сущі копійки, після чого залишки солярки змивали водою з відра. Спосіб ефективний, але за сучасними цінами вельми руйнівний. Та до того ж ще й пожароопасен.
2
Більш безпечний спосіб очищення двигуна від забруднень передбачає застосування побутових миючих засобів, що робить його менш витратним за коштами. Приготувавши водний розчин в підходящої ємності, двигун миється дрантям або малярським пензлем. Після чого він обов'язково ополіскується чистою водою і обдувається потоком повітря, наприклад, що виходить із пилососа, включеного в режим побілки.
3
Існує ще ряд способів, завдяки яким можна очистити від забруднень підкапотний простір разом з силовою установкою. Сучасна хімічна промисловість пропонує автовласникам безліч хімічних складів, які успішно справляються з покладеними завданнями з очищення моторного відсіку від різних забруднень. Придбати їх можна в будь-якій торговельній точці, що реалізує автоприладдя. Перед застосуванням обов'язково вивчіть інструкцію підприємства-виготовлювача, наліплену на упаковці, і тільки потім приступайте до миття двигуна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PfYMsPSFT2w
Зверніть увагу
Як помити двигун автомобіля. Багатьох автолюбителів терзає питання, чи варто мити двигун і яка в цьому користь. Не повірите, але крім естетичної сторони відповіді, користь дійсно є - це чистота двигуна подовжує термін його служби. Відразу поясню, яким чином це відбувається.
Корисна порада
Як помити двигун автомобіля - порядок дій. Зовнішній вигляд автомобіля характеризує обличчя водія і ступінь його турботи про своє залізному товариша. У хорошого водія машина завжди доглянута і чиста. До того ж, миття авто носить не тільки естетичну забарвлення, також це корисно і для забезпечення зносостійкості кузова, адже бруд затримує вологу на металі, і це може привести до корозії.