Як у флеш вставити відео.

Флеш-ролики, що розміщуються на інтернет-сторінках, користуються великою популярністю, для їх перегляду досить натиснути кнопку перегляду. Якщо користувач бажає створити власний флеш-ролик з відзнятими їм матеріалами, йому слід скористатися спеціалізованими програмами.
Вам знадобиться
  • - програма Free Video to Flash Converter.
Інструкція
1
Щоб відвідувач сайту міг переглянути ваш відеоролик, вам необхідно провести його конвертацію в один з двох форматів - * .swf або * .flv. Для цього слід скористатися спеціалізованими програмами - наприклад, Free Video to Flash Converter.
2
Скачайте та встановіть програму, запустіть її. Натисніть кнопку «Додати файли» та виберіть вихідний відеоролик. Програма підтримує дуже велику кількість форматів, включаючи найпопулярніші: * .avi, * .mpeg, * .mpg, * .mkv, * .div, * .divx та інші.
3
За умовчанням назву вихідного файлу буде збігатися з вихідним. Ви можете задати необхідне вам ім'я майбутнього файлу, при цьому відкриється вікно, в якому ви будете бачити всі параметри завдання імені.
4
Для вибору папки, в якій буде збережений кінцевий файл, натисніть кнопку «Обзор» і вкажіть потрібну директорію. Натисніть ОК.
5
У списку «Формати» виберіть потрібний вам тип файлу - SWF або FLV. Щоб мати можливість управляти відтворенням ролика на сторінці сайту, виберіть формат FLV.
6
Натисніть кнопку «Плеєр» і у вікні, виберіть його параметри - тип і колір. Зовнішній вигляд плеєра буде показаний в правій частині вікна. Натисніть ОК.
7
Натисніть кнопку «Конвертувати» і чекайте закінчення процесу. Так як процес конвертування може бути досить тривалим, доступна опція відключення комп'ютера після закінчення конвертації.
8
Відкрийте папку з файлами конвертації і завантажте на ваш сайт наступні файли: player_flv_maxi.swf, start_frame.jpg", get_video.flv, get_video.xml. Вони повинні знаходитися в тій же папці, що і сторінка сайту, на якій буде відтворюватися ролик.
9
В код сторінки додайте наступний скрипт:
10
Тепер після відкриття сторінки ви побачите вікно програвача. Його параметри можна міняти, редагуючи файл get_video.xml.