Як ввезти ноутбук. безмитно ввезти комп'ютер.

Повертаючись з-за кордону, багато росіян везуть з собою не лише сувеніри, а й більш корисні речі. У того, хто ще тільки збирається в закордонну поїздку, виникає цілком закономірне питання про те, чи зможе він ввезти в країну будь-які товари для особистого користування - наприклад, ноутбук.
Інструкція
1
Громадяни Росії мають право ввозити на територію країни для особистого користування товари на суму до 10 тисяч доларів США. Проте, існують деякі дрібні нюанси, які можуть як спростити ввезення товарів, так і значно їх ускладнити.
2
Якщо ви ввозите один ноутбук, ніяких проблем у вас виникнути не повинно. Але перед тим як вирушити до Росії, вийміть його з упаковки і везіть його в не упакованому вигляді. Це позбавить вас від можливих питань на митному пункті при виїзді, вам не доведеться відкривати коробку, показувати, що в ній знаходиться. Просто ноутбук, наприклад, в сумці, не викличе ніяких питань.
3
Враховуйте і те, що при ввезенні упакованого ноутбука, навіть з чеком покупки і документами на нього, митники можуть вимагати сертифікати безпеки та відповідності Wi-Fi російському діапазону. Сертифікатів у вас, зрозуміло, немає, тому ноутбук можуть затримати. З ноутбуком без упаковки ви спокійно пройдете по «зеленому» коридору.
4
Ви можете ввезти безмитно два ноутбука, якщо один з них буде MAС - в даному випадку буде вважатися, що у вас різні товари, а не два однакових. Всього протягом місяця ви маєте право безмитно ввезти по одній одиниці не більше трьох найменувань товарів тривалого користування. В рік ви можете ввезти більше різних найменувань, але теж не більше ніж по одній одиниці.
5
Якщо ви їздили за кордон сім'єю, тобто чоловік з дружиною, кожен з вас може ввезти по ноутбуку. Ніяких претензій у митниці до вас в даному випадку не буде, навіть якщо пристрої абсолютно однакові.
6
Можливий і такий варіант: виїжджаючи за кордон, візьміть з собою негідний ноутбук тієї марки, яку ви збираєтеся придбати. При цьому обов'язково вкажіть його в переліку вивезених товарів, але без подробиць, наприклад, «Ноутбук Acer». Утильний ноутбук ви потім викинете, а замість нього назад ввезе новий, при цьому у вас буде можливість ще один ноутбук ввезти легально.