Як відтворити музику в КС.

Нерідко при грі в мережевий шутер Counter-Strike можна почути, як деякі гравці відтворюють різні звуки за допомогою голосового чату. Незважаючи на гадану складність, програвати музику в КС досить нескладно, потрібно лише запам'ятати певні порядок дій.
Інструкція
1
Дану операцію по відтворенню звуків можна виконати за допомогою програми Half-Life Sound Selector (HLSS). Для цього спочатку потрібно зайти в папку під назвою cstrike (приблизний шлях до неї наступний - SteamApps \ account-name \ counter-strike \ cstrike). Знайдіть там файл autoexec.cfg.
2
Тепер його потрібно відкрити за допомогою програми «Блокнот» і додати в код наступні рядки: alias hlss-START "voice_inputfromfile 1; voice_loopback 1; + voicerecord; alias ToggleWAV hlss-STOP" alias hlss-STOP "voice_inputfromfile 0; voice_loopback 0; -voicerecord; alias ToggleWAV hlss-START "alias ToggleWAV" hlss-START "voice_fadeouttime 0.Обязательно збережіть внесені зміни.
3
Далі слід вибрати File? Options. Відкриється вікно. Там потрібно буде натиснути Browse. Вкажіть шлях до папки Cstrike, в якій і знаходиться файл autoexec.cfg. Запустіть гру, відкрийте консоль. Далі потрібно ввести наступну сходинку: bind del "ToggleWav". Тут del - кнопка, призначення якої зупинка/запуск музики. Пам'ятайте про те, що замість Del ви можете вказати будь-яку іншу клавішу, наприклад, F10. Просто вкажіть це у вищевказаній сходинці.
4
Закрийте консоль і здійсните вихід з гри. Наступне, що потрібно зробити - налаштувати плейлист. Пам'ятайте, що в HLSS можна відтворювати лише файли з наступними параметрами: 16bit 8kHz (8000Hz) Mono. Використовуючи спеціальну програму, переконвертує файл mp3 в wav.
5
Після того як файл переконвертувати, натисніть на символ у вигляді плюса зеленого кольору. Потім виберіть потрібний файл, а нижче вкажіть клавішу, яка відповідатиме за перемикання. На кожну мелодію встановіть свою гарячу клавішу. Останній крок - активуйте програму. Залишається лише зайти в гру, вибрати мелодію і натиснути на клавішу, що відповідає за її відтворення.