Як обнулити принтер Епсон.

Найбільш часта потреба обнулення в принтерах - це так званий скидання памперса. Це спеціальний піддон, куди зливаються відпрацьовані чорнило при прочищення сопел струменевих принтерів. Обнулити принтер Епсон зовсім нескладно, слід скористатися спеціальною програмою.
Інструкція
1
Періодично піддон переповнюється, і принтер перестає працювати, а на панелі з'являється вимога звернутися в сервіс-центр для обслуговування та/або заміни деяких деталей. Для струменевих принтерів Епсон існує спеціальна програма, що дозволяє проводити цю операцію, а також має ще ряд корисних функцій і поширювана безкоштовно через інтернет.
2
Програма називається SSC Service Utility, і вона допоможе вам у ряді випадків. Вам потрібно скидання або перепрошити будь-яких чіпів, для чого використовуються додаткові пристрої. Ви хочете зафіксувати («заморозити») лічильники чорнила, вбудовані в картриджі. Ви можете також окремо прочистити чорно-білі та кольорові головки будь-якого струменевого принтера Епсон в режимі форсованої прочищення. Ще одна можливість - це обнулити лічильник злитих чорнил (той самий «памперс»), причому навіть якщо він вже переповнений.
3
Програма підтримує більше 100 різних моделей Епсон і працює з Windows 95/98/ME/2K2/XP. Перед використанням обов'язково потрібно читати меню «Довідка».
4
Заміна памперса і обнулення його лічильника зазвичай проводяться в сервіс-центрах, що є платною послугою. Необхідність у цій операції виникає періодично, при заповненні памперса, коли принтер перестає працювати і потребує обслуговування в сервіс-центрі. За допомогою зазначеної програми ви можете самостійно обнулити лічильник принтера, тільки не слід це робити постійно без заміни памперса або відкачування з нього чорнила, тому що він з часом переповниться так, що почне протікати.
5
Щоб уникнути походів в сервіс центр, щоразу при обнулення лічильника зливу чорнила потрібно діставати і висушувати памперс або ж організувати постійний слив чорнила з нього. Грамотні дії допоможуть заощадити час і зосередитися на якісних зображеннях.