Як відкрити свій салон книги.

Незважаючи на те, що інтернет сьогодні замінює більшості людей читання газет і журналів, «паперові» книги не втрачають своєї популярності. Книжковий бізнес - справа прибуткова. До того ж, книги - товар не швидкопсувний і особливих умов зберігання не вимагає.
Інструкція
1
Виходячи зі своїх фінансових можливостей, вирішите: візьмете ви в оренду торгове приміщення або купіть? А також - скільки торгових площ ви можете собі дозволити? Безсумнівно, оренда обійдеться дешевше покупки, особливо якщо мова йде про елітному районі або центрі міста. Оптимальною площею майбутнього книжкового салону стане 80-120 м ?. Санітарно - епідеміологічна служба зобов'язана перевірити ваше приміщення на відповідність необхідним нормам, так само як і пожежна інспекція.
2
Подбайте про покупку книжкових стелажів, комфортабельних для покупця. Полиці з книгами, що знаходяться на висоті більше 2,5 метрів виявляться недоступними для покупця, який бажає ознайомитися зі змістом зацікавила його книги. Навіть якщо в магазині в наявності буде спеціальна драбинка, людина не буде вимагати її принести кожен раз, як його приверне красива книжкова обкладинка. Тому придбайте стелажі, висота яких не буде перевищувати 2 м 30 см.
3
Підпишіть договору з видавництвами та постачальниками канцелярських товарів. Крім книг, в книжковому салоні добре продаються ручки, олівці, зошити і блокноти. Перед тим як підписати цікавлять вас паперу, домовтеся заздалегідь про форму оплати. Зазвичай видавничі будинки пропонують два варіанти: оплата книг за фактом відвантаження їх у ваш магазин, або ж відстрочка платежу до повного продажу завезеного тиражу.
4
Наберіть і навчіть обслуговуючий персонал для вашого магазину. Продавці в книгарні повинні самі мати пристрасть до читання, тільки тоді вони зможуть повноцінно проконсультувати покупців з потрібних питань. Бажано, щоб у відділі фантастики працював фанат фентезі, а у відділі класичної літератури - шанувальник Чехова і Толстого. Якщо людина любить свою роботу, він зможе привернути увагу покупця.