Як відключити інтернет-повідомлення в роумінгу. інтернет-повідомлення в роумінгу билайн.

«Інтернет-повідомлення, роумінг» - один із сервісів, що надаються компанією «Білайн» своїм користувачам. Відключення даної послуги може бути виконано кількома способами.
Інструкція
1
Використовуйте найбільш простий спосіб відключення послуги інтернет-повідомлення в роумінгу - спеціалізований сервіс-код. Для цього необхідно набрати на клавіатурі телефону послідовність * 110 * 1470 # і підтвердити виконання команди, натиснувши на кнопку виклику.
2
При неможливості використання сервіс-коду скористайтеся послугами сервісного центру оператора. Для цього наберіть короткий номер 0611 і дочекайтеся пропозиції автоинформатора про пряме виклик представника служби підтримки. Вимагайте відключення непотрібної послуги і авторизуйтесь виконання операції, повідомивши контрольну інформацію для перевірки. Дочекайтеся отримання повідомлення з підтвердженням відключення інтернет-повідомлень у роумінгу.
3
Якщо існує можливість доступу в інтернет, перейдіть в браузері на офіційний сайт компанії «Білайн» і скористайтеся кнопкою «Особистий кабінет». Авторизуйтесь, надрукувавши ім'я свого облікового запису і пароля у відповідних полях діалогового вікна, і розкрийте посилання «Управління послугами». Застосуйте прапорець в рядку «Інтернет-повідомлення» і скористайтеся командою «Відключити». Дочекайтеся одержання повідомлення про відключення обраної послуги в телефоні.
4
Зверніться в найближчий офіційний салон продажів оператора «Білайн» з проханням про відключення обраної послуги. Зверніть увагу на те, що при цьому буде потрібно наявність документів, що засвідчують особу власника телефону. Співробітники салону зроблять необхідну операцію протягом декількох хвилин, але отримання СМС-повідомлення з підтвердженням відключення послуги «Інтернет-повідомлення, роумінг» як і раніше залишається обов'язковим.
5
Додатково можна використовувати спеціальний сервіс-код * 110 * 09 # - дзвінок для визначення всіх підключених послуг. В отриманому повідомленні міститиметься список. Ознайомтеся з ним і виберіть тільки потрібні.
Різні повідомлення від мережевих підключень володіють різним ступенем функціонального навантаження. Тут все залежить від типу використовуваного пристрою. Проте варто відзначити, що чимала частина цих повідомлень користувачам швидше не допомагає, а тільки дратує. Добре, що їх можна відключати, принаймні, більшу частину.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся мобільним пристроєм з ОС Windows Mobile, зробіть пальцем руки або спеціальним пером для сенсорних екранів рух вліво, тим самим викликавши список додатків. Перейдіть до пункту «Налаштування», де можна відключити те чи інше обридле інтернет-повідомлення.
2
Виберіть пункт меню Wi-fi і приберіть прапорець з чекбокса «Повідомляти про виявлення нових мереж».
3
Завантажте та потім встановіть на пристрій додаток під назвою PHM Registry Editor, яке, до речі, безкоштовно. З його допомогою ви зможете здійснити відключення базових станцій.
4
Потім відкрийте додаток, після - гілка реєстру HKEY_CURRENT_USER, папку ControlPanel. Далі виберіть «Правка» і вкажіть пункт «Створити новий ключ».
5
Введіть у поле «Ім'я» значення CellBroadcast, після чого відкрийте створену директорію.
6
Вкажіть команду New DWORD Value і поставте в поле Value Data цифру «0», а в поле Value Name - CBMEnable.
7
Повторно створіть параметр DWORD, потім в поле Value Data введіть, знову ж таки, «0», а в поле Value Name - Enable.
8
Перезавантажте ваш мобільний пристрій, щоб застосувати зміни, пророблені з реєстром.
9
Викличте головне меню операційної системи Windows Mobile і перейдіть до пункту меню «Виконати», щоб відключити повідомлення, які залишає вбудований брандмауер.
10
Введіть у поле "Відкрити" значення regedit, підтвердіть запуск інструменту «Редактор реєстру» натисканням на кнопку «Ок».
11
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE, потім по черзі папки Software, Microsoft і Security Center. Параметру FirewallDisableNotify надайте значення «1».
12
Зайдіть в меню «Пуск», клікніть по пункту «Панель управління» для відключення повідомлень в однойменній області.
13
Розкрийте «Налаштування підключень», перейдіть на вкладку «Загальні» в наступному вікні. Зніміть прапорець з чекбокса «При підключенні вивести значок ...».
14
Знову перейдіть в меню «Пуск», щоб відключити повідомлення сервера про те, що з'єднання з інтернетом відсутній. Далі виберіть пункт «Виконати».
15
В поле "Відкрити" введіть gpedit.msc, підтвердіть запуск додатка «Редактор групових політик» натисканням на кнопку «Ок».
16
Перейдіть за наступним шляхом: спочатку «Конфігурація комп'ютера», потім «Політики», «Адміністративні шаблони», далі «Мережа» і «Мережеві підключення». Активуйте політику під назвою "Do not show the local access only ...".