Як оплатити в терміналі Яндекс.Деньги. гд в тармінале оплатою знаходиться яндекс гроші.

Служба Яндекс.Деньги стає все більш популярною системою інтернет-платежів. Свій віртуальний рахунок можна поповнювати не лише за допомогою банківської карти, а й через різні термінали.
Інструкція
1
Вирішіть, через який платіжний термінал ви хочете вносити необхідну суму. Є кілька типів служб, яка не стягуватимуть з вас додаткові відсотки за користування їхніми послугами. Наприклад, платіжні термінали Московського кредитного банку, а також компаній «РИБ» і «Столиця" не знімуть з вас відсотки за поповнення Яндекс-гаманця. В інших терміналах вартість послуги може варіюватися від 1 до 10% переказаної суми, в середньому вона становить 2-3%. Більш точну інформацію ви зможете отримати безпосередньо перед оплатою, ознайомившись з умовами, зазначеними в електронному меню вибраного апарату.
2
Знайдіть термінал, який знаходиться найближче до вашого місця проживання або роботи. Для цього зайдіть на сайт Яндекс.Деньги, виберіть у верхньому правому куті екрану місто, в якому ви зараз перебуваєте, і перейдіть в розділ про способи поповнення рахунку. Ви зможете знайти карту вашого міста з зазначеними на ній платіжними терміналами, приймаючими платежі на Яндекс-гаманці.
3
Прийдіть до одного з терміналів з номером гаманця, який ви хочете оформити. Врахуйте, що за один раз ви зможете внести не більше 15000 рублів. Виберіть в меню терміналу пункт «Яндекс.Деньги» і вкажіть номер гаманця, куди ви хочете відправити потрібну суму. Вставляйте купюри в купюроприймач по одній. Бажано, щоб серед банкнот не було первинних або пом'ятих. По закінченні процесу відплати натисніть на кнопку «Відправити».
4
Після здійснення платежу збережіть роздрукований чек. Він стане в нагоді вам, якщо платіж з яких-небудь причин не дійде. Термін поповнення рахунку може розрізнятися в залежності від терміналу. Однак якщо гроші не прийшли через два робочих дня, це вже достатня причина для дзвінка в компанію, яка володіє терміналами, для вирішення вашого питання.