Як передавати файли швидко.

Найшвидшим способом передачі даний з одного комп'ютера на інший є встановлення зв'язку між двома комп'ютерами безпосередньо. Але якщо такого з'єднання немає, не варто впадати у відчай. Зовсім недавно на світовому ринку IT-технологій з'явився сервіс по прямій передачі файлів через мережу інтернет.
Вам знадобиться
  • Мережа інтернет, сторіночка сервісу Sendoid.
Інструкція
1
Цей сервіс в декілька разів прискорює процес закачування файлів, таким чином, він дозволяє відправити файли будь-якого розміру. Процес передачі файлів відбувається в реальному часі. Переданий файл можна закачати всього один раз, інакше можна скористатися будь-яким файлообмінником. Але якщо вас цікавить миттєва передача файлу, цей сервіс буде знаходитися постійно у вас в закладках. Принцип роботи цього сервісу дуже простий: вказуємо файл - відбувається завантаження - даєте посилання - ваш одержувач закачує собі на комп'ютер цей файл - готово. І все це відбувається за короткий термін.
2
Звичайно, в мережі інтернет, цей сервіс не перший і не останній. Але він вигідно відрізняється від інших: немає реклами, немає введення кодів, які часом досягають 15 цифр. Навіть при малій швидкості завантаження файлу, швидкість закачки на комп'ютер вражає своєю величиною - до 13 Мбіт/с. Також варто відзначити про високий шифруванні сполуки роботи цього сервісу.
3
Для того щоб передати файл будь-якого обсягу через цей сервіс, необхідно відкрити браузер - перейти на сайт сервісу Sendoid.
4
Перед вами з'явиться головна сторінка цього сайту. Натисніть на велику зелену кнопку з написом Choose files to share - у вікні виберіть завантажений для закачування.
5
Почнеться завантаження файлу. На місці тієї кнопки з'явиться напис Prepping File із зазначенням значення завантаження в процентах.
6
Після підготовки файлу на екрані з'явиться кнопка з написом Share Files - натисніть її - перед вами з'явиться посилання для закачки цього файлу іншим користувачем - натисніть на значок здвоєного білого аркуша - ваше посилання була скопійована.
7
Передайте це посилання іншому користувачеві, який закачає по вашому посиланню потрібний файл. Зробити це можна за допомогою електронної пошти, програм інтернет-пейджерів і т.д.
8
Через короткий термін після натискання на кнопку закачки файлу на комп'ютер, другий користувач може зберегти цей файл на жорсткому диску.
Якщо вам потрібно швидко передати файл, можна скористатися одним з декількох способів: записати документ на знімний носій, завантажити його в локальну мережу або ж викласти в інтернет.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - знімний носій;
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету;
  • - локальна мережа.
Інструкція
1
Найпростіший і швидкий спосіб передачі файлу, який багато важить (наприклад, архів з цифровими фотографіями або відеозаписами) - це скинути інформацію на знімний носій. Для цього підключіть flash-карту до комп'ютера. Потім завантажте на неї документ. Після цього ви зможете віддати файл вашому другу при безпосередній зустрічі.
2
У разі якщо людина, якій ви хочете віддати файл, знаходиться далеко від вас і передати знімний носій немає можливості, то вчините так. Підключіться до інтернету, через браузер зайдіть на будь-який з файлообмінних сайтів, а потім завантажте туди свій документ. Після того як ваш файл буде прийнятий адміністратором і викладений, відправте посилання на його скачування одному.
3
Якщо у вас є локальна мережа, то раціонально скористатися їй. Відкрийте програму DC (додаток і керівництво користувача можна безкоштовно скачати з сайту виробника), створіть обліковий запис. Потім в налаштуваннях виберете той файл, який хочете передати одному і расшарьте його (викладіть в мережу). Після цього документ з'явиться у ваш профіль як файл користувача. Надішліть одному свої дані, за якими він зможе вас відшукати і завантажити передану йому інформацію. Таким чином, у вас є можливість швидко завантажувати і викачувати документи достатньо великого обсягу.
4
Якщо файл знаходиться у вас на телефоні, а людина, якій потрібно цей документ відправити, розташовується поруч, то можна скористатися бездротовим способом передачі. Увімкніть на обох мобільних Wi-Fi і скачайте один у одного потрібну інформацію. Якщо ж мережа WLAN недоступна, то передайте документ через Bluetooth.
Зверніть увагу
Викладайте документи на файлообмінні сайти тільки в тому випадку, якщо у вас безлімітний інтернет. Інакше при низкоскоростной передачі ви витратите багато часу.
Корисна порада
Якщо ви виклали документи на файлообмінному сайті, але не бажаєте, щоб їх міг скачати будь-який зареєстрований користувач, скористайтеся послугами, які надаються безпеки. Накладіть на вашу інформацію пароль і заборона на вільне скачування.