Як вставити посилання в браузер. Як вставити котирування в браузер.

Адреси корисних або просто цікавих сторінок в інтернеті передаються від одного користувача до іншого за допомогою посилань. Зазвичай щоб відкрити отримане посилання в браузері, достатньо клікнути по ній покажчиком мишки - більшість сучасних програм вміють робити посилання в тексті «клікабельними», тобто відображати їх в гіпертекстовому форматі. Однак випадки, коли доводиться самостійно переносити посилання в браузер, теж виникають деколи.
Інструкція
1
Веб-адреса потрібного ресурсу можна набрати безпосередньо в браузері, але якщо є можливість скопіювати його в першоджерелі - зробіть це, щоб виключити помилку і прискорити операцію. Для цього виділіть посилання і помістіть її в буфер обміну - натисніть комбінацію клавіш Ctrl + C.
2
Перейдіть у вікно браузера і створіть нову вкладку для завантаження сторінки - клацніть по плюсик праворуч від існуючих вкладок або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + T. Втім, сторінку, на яку вказує посилання, можна відкрити і в уже існуючій вкладці.
3
Вставте скопійоване посилання в адресний рядок - смужку в верхній частині вікна, що містить URL завантаженої сторінки. Якщо ви створили нову вкладку, просто натисніть «гарячі клавіші» Ctrl + V, а для завантаження в уже існуючу попередньо один раз клікніть адресний рядок лівої кнопкою миші.
4
Натисніть Enter, і сторінка, на яку вказує посилання, буде завантажена в цю вкладку.
5
Якщо ви хочете помістити посилання в вікно браузера надовго, скористайтеся списком обраного або панеллю посилань. У першому випадку зробіть все, як описано в попередніх кроках, а потім натисніть комбінацію клавіш Ctrl + D. Наступного разу ви зможете знайти перенесену в браузер посилання на цю сторінку в обраному.
6
Для розміщення URL сторінки на панелі посилань наведіть покажчик курсору на іконку біля лівого краю адресного рядка і за цей значок перетягніть її на панель закладок. Якщо ця панель не відображається в інтерфейсі, включіть її в настройках браузера.
7
В сучасних інтернет-браузерах є ще одна можливість помістити посилання «на тривале зберігання» - додайте її в експрес-панель. Зазвичай вона з'являється при створенні нової вкладки або відкритті порожнього вікна браузера і містить таблицю з картинками-посиланнями на найбільш часто відвідувані користувачем веб-сторінки.