Як відростити свій колір.

З великою кількістю сучасних перукарень технологій та різноманітних фарб для волосся збільшується спокуса приміряти на себе найсміливіші образи - саме тому багато дівчат по нескольку раз фарбують волосся, пробуючи різні кольору і відтінки. Рано чи пізно у багатьох з'являється бажання повернути свій природний колір волосся, але після використання стійких фарб зробити це не так просто.
Інструкція
1
Єдиний по-справжньому надійний спосіб відростити волосся власного натурального кольору - це чекати, коли відросте коріння, і поступово зістригати забарвлені пасма. Через деякий час волосся вашого власного кольору виростуть ще більше, але процес цей досить повільний, і багато дівчат цікавляться, як можна його прискорити.
2
У кожної людини є певна, закладена в організмі, швидкість росту волосся, і зробити її більше вам не під силу. Проте, неправильний спосіб життя, слабке здоров'я і багато інших чинників призводять до того, що волосся росте набагато повільніше, ніж було закладено в вас природою, і ви можете посприяти збільшенню швидкості їх зростання.
3
Для цього зверніть увагу на оздоровлення волосся і організму в цілому. Включіть у свій раціон побільше вітаміну Е і С. Їжте білкову їжу, фрукти, овочі, рибу, молочні і кисломолочні продукти, горіхи, каші, зернові продукти.
4
Переконайтеся, що ви досить спите і добре висипатися. Здорові і швидко зростаючі волосся бувають тільки у тих людей, які не мають проблем зі сном і відпочинком. Продумайте режим дня - ваш організм повинен звикнути до циклічності життя.
5
Пийте вітамінні комплекси, які допоможуть вам підтримувати імунітет, а також ви можете придбати і пити спеціальні вітаміни для росту і оздоровлення волосся і нігтів.
6
Не забувайте про те, що на волосяні цибулини прямо впливають прогревающие маски і масаж голови. Ці процедури сприяють приливу крові до шкіри голови, підсилюють кровообіг, стимулюють волосяні цибулини, а значить - прискорюють ріст волосся. Використовуйте для масажу м'яку щітку, гребінець, а також власні руки.
7
Користуйтеся правильними шампунями, оздоровлюючими і живильними масками, кондиціонерами, різними активаторами росту та іншими корисними складами, які наділяють волосся силою і здоров'ям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u6d_TKO-Ecg