Як відкрити бізнес у Фінляндії.

Відкриття бізнесу в Фінляндії дозволить реалізувати ваші плани з просування справи до Євросоюзу. У вас також з'явиться можливість реалізувати свої підприємницькі починання на новому, стабільному ринку, познайомитися з правилами ведення справ на чужій території. Щоб розпочати бізнес у Фінляндії, подбайте про всі юридичні і фінансових аспектах.
Вам знадобиться
  • - копія паспорта;
  • - представник компанії в Фінляндії;
  • - заяви до Головного патентне і реєстраційне управління.
Інструкція
1
Визначте, який вид діяльності хочете вести у Фінляндії. Там існує п'ять різних типів підприємств. Ця особа вільної професії (заробляє приватним способом); персональні товариства; акціонерні товариства; кооперативи та об'єднання. Самостійний заробіток увазі під собою діяльність тільки для однієї людини, не є корпоративною. Партнерство також не відноситься до корпоративного бізнесу. Тут кожен бере участь у справі людина несе особисту відповідальність, всі дії партнерів нерозривно пов'язані один з одним. Корпорація відноситься до окремої одиниці, що володіє деякими податковими послабленнями.
2
Зверніть увагу, що у Фінляндії здійснюється соціальний проект, який надає допомогу бізнесменам. Називається він Enterprise Finland. Зверніться по телефону 010-19-46-82 в будні дні з 9 ранку до 16 години дня, і вам дадуть відповідь на питання, що стосуються відкриття свого бізнесу у Фінляндії.
3
Зверніться в торговий реєстр Головного патентного та реєстраційного управління у Фінляндії (www.vero.fi). Там ви зможете перевірити, наскільки унікальне ім'я ви вибрали для назви своєї фірми. Якщо таку назву вже є, то тут же ви можете безкоштовно самостійно вибрати інше за допомогою спеціальних комп'ютерів з повною базою даних вже існуючих імен. Також в даній установі громадянин, який не є жителем однієї з країн Євросоюзу, повинен отримати спеціальний дозвіл на ведення діяльності.
4
Пакет документів залежить від обраної вами форми для відкриття бізнесу у Фінляндії. Для ІП вам необхідно отримати у вищевказаному управлінні спеціальний дозвіл для ведення комерційної діяльності. Надайте заяву, копію паспорта іноземця, а також представництво, тобто людини, що постійно проживає на території Фінляндії і має право на отримання різних повісток, пов'язаних з веденням бізнесу. Також для ведення справ необхідно повідомлення про реєстрацію (надається, знову ж таки, в управління), заповнене за спеціальною формою у двох примірниках фінською та шведською мовами.
5
Щоб зареєструвати комерційну діяльність товариства, воно повинно мати мінімум двох засновників. Відправте в Головне управління патентів і реєстрацій заяву, щоб отримати дозвіл на діяльність товариства. У папері вкажіть назву заявника, національність, місце установи заявника, контактні дані. Також додайте копію паспорта. Зверніть увагу, що повідомлення про реєстрацію товариств оформляються у двох примірниках фінською та шведською мовами.