Як відкрити магазин для дітей. відкрити свій магазин для дітей.

Товари для дітей користуються великим попитом. Однак торгувати ними непросто - потрібно підібрати оптимальний асортимент, правильно сформувати цінову політику і вміло підкреслити свою відмінність від численних конкурентів.
Вам знадобиться
  • - статус ІП;
  • - приміщення;
  • - вивіска;
  • - персонал;
  • - торгове обладнання;
  • - касовий апарат;
  • - запас товару.
Інструкція
1
Вирішіть, яка форма буде у вашого магазину. Ви можете відкрити невелику точку, що спеціалізується на одній-двох категоріях товарів - наприклад, зайнятися одягом для малюків до двох років, розвиваючими іграшками чи взуттям. Ще один варіант - великий спеціалізований магазин, в якому будуть представлені всі основні категорії товарів для дітей. Вибір залежить від ваших фінансових можливостей: чим більші торгова точка і ширше асортимент, тим більший запас товару вам знадобиться.
2
Оберіть вдале місце. Найкраще розмістити свій магазин поруч зі школою, дитячим садком, пологовим будинком або поліклінікою. Щоб потенційні покупці знайшли вас, замовте велику помітну вивіску, встановіть на тротуарі розкладний стендер, розклейте листівки на найближчих дошках оголошень і стовпах.
3
Для невеликої торгової точки вдалим рішенням може стати розміщення в популярному торговому центрі. Не спокушайтеся низькою орендною платою - вона зазвичай властива місцям з низькою відвідуваністю.
4
Закупіть торгівельне обладнання. Для дитячого магазину знадобляться відкриті стелажі для викладки аксесуарів, взуття та іграшок, а також вішала для одягу. Виставляти комплекти на манекенах не обов'язково, але вони здатні привернути увагу і дуже прикрашають зал. Якщо ви зважилися придбати пару манекенів, не економте - низькоякісні вироби з облуплений емаллю здатні швидше відлякати потенційних покупців.
5
Оформіть вітрини. Дитячий магазин повинен привертати увагу і давати уявлення про асортимент. Віддайте перевагу яскравим, соковитим квітам: жовтого, помаранчевого, синього, рожевого. Замість товару у вітрині можна розмістити яскраві банери із зображенням дітей у красивих нарядах або привертають увагу фотографії іграшок. Моделями для зйомки можуть послужити ваші діти або малюки друзів.
6
Знайдіть постачальників товару. Ви можете підібрати двох-трьох великих оптовиків з широким асортиментом або скласти власний товарний пул, контактуючи з виробниками напряму. Розбавте стандартний асортимент оригінальними марками, які покупці зможуть знайти тільки у вас.
7
Найміть продавців. Кращий варіант - жінки, які мають дітей, а, можливо, і онуків. Хороший продавець повинен активно і доброзичливо спілкуватися з покупцями, підтримувати порядок в торговому залі і відмінно знати свій асортимент. Крім двох-трьох продавців у зміну вам знадобиться бухгалтер, товарознавець і прибиральниця приміщень. Посада директора і менеджера з реклами ви можете виконувати самостійно.
8
Обміркуйте систему стимулювання покупців. Ви можете проводити сезонні розпродажі, влаштовувати акції «Купи дві речі, третя - безкоштовно» або дарувати клієнтам маленькі подарунки до певних дат.
9
Займіться просуванням магазину. Не обов'язково витрачати гроші на іміджеві статті в журналах і газетах і рекламні розтяжки. Вкладіть їх в стимулювання продавців і створення власного інтернет-сайту. При належному розвитку він може стати відмінним майданчиком для інтернет-магазину, що збільшить ваш прибуток без додаткових витрат.