Як відкрити клуб за інтересами.

Так влаштована людська природа, що інтерес до чогось і саморозвиток наповнюють життя змістом. Особливо добре, коли є з ким обмінятися досвідом, адже в суперечці, як відомо, народжується істина. Щоб максимально сконцентрувати потік інформації, можна відкрити клуб за інтересами.
Інструкція
1
Говорячи про подібне клубі, ви маєте на увазі не нічний заклад для відпочинку. Ви говорите про якесь місце, де збираються люди, пов'язані спільними інтересами. Учасники можуть бути об'єднані в офіційне співтовариство, організацію чи асоціацію. Клуб для них, це те місце, де можна обговорити щось, не боячись контролю начальства, задати питання старшим, зрештою, просто відпочити від роботи. Найпростіший розподіл клубів, це сторінки в інтернеті і фактичні місця.
2
Самим тривіальним прикладом може служити створення клубу, наприклад, в соціальній мережі «ВКонтакте». Як і в будь-якому клубі, ви задаєте його тематику. Якщо ви створюєте його з друзями або колегами, ви можете визначити правила, які регламентуватимуть поведінку учасників. Залежно від спрямованості інтересів, правила можуть бути дуже жорсткі, лояльні або можуть бути відсутні взагалі. За їх виконанням повинні стежити адміністратори та модератори.
3
Якщо ви маєте справу з групою людей, готових збиратися в певному місці і вести живе спілкування, вам не уникнути деяких проблем.
4
Перше - це статут клубу, звід писаних або неписаних правил. Клуб повинен мати якусь мету, якусь певну тематику. Як би там не було, але організатор - це завжди одна людина або група людей, а значить, повинен бути присутнім хтось головний. Сюди ж відноситься і питання вступу в клуб відкритий чи він (вступити може будь-хто) або закритий (вступити можна тільки за певною рекомендації або придбавши квиток, який підтверджує членство в клубі).
5
Друге - це безпосередньо майданчик для зборів. Ви можете збирати людей і на вуличній площадці, і в громадському парку, і в будь-якому іншому місці на відкритому повітрі, за умови, що це місце не перебуває в чиїйсь власності. Однак з настанням холодів збори на вулиці можуть втратити свою популярність. Тоді потрібно приміщення. Приміщення може надати на безоплатній основі зацікавлений у створенні клубу людина, або той, хто буде зацікавлений прибутком з оренди. Тут вже як домовитеся.
6
Можна влаштуватися працювати в ДК, отримувати мінімальний оклад і залучати населення для участі в клубі. Також в ДК можливо домовитися і про оренду, якщо є можливість розплачуватися, і про взаємовигідну співпрацю. Наприклад, клуб шахістів або спортивний клуб - це спільнота, яка може захищати честь ДК на змаганнях, при цьому офіційно не бути там зареєстрованим.