Як відрегулювати двері холодильника. регулювання дверцят холодильника.

Регулювання дверей холодильника відбувається з різних причин. З роками може статися перекіс двері. Цьому сприяє перевантаження її важкими продуктами. Виникає необхідність переважити двері холодильника, як в процесі її ремонту, так і при перестановці кухонних меблів. У кожному такому випадку не обійтися без регулювання дверей холодильника.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - сталева пластина;
  • - саморізи;
  • - щуп з немагнітного матеріалу;
  • - аркуш паперу шириною 30-50 мм, товщиною 0,1 мм.
Інструкція
1
Не заповнюйте дверцята холодильника під зав'язку, інакше перекіс двері вам гарантований. Важким банкам з соліннями і вареннями не місце на поличках двері холодильника. Погляньте на нижню і верхню горизонтальні поверхні дверцят. Якщо отвори під кронштейн не розбите, проведіть регулювання дверей холодильника.
2
Ослабьте для цього кріпильні болти верхньої і нижньої навіски. Далі дійте, виходячи з того, яка частина полотнища нещільно прилягає до холодильного шафі через перекіс двері. Якщо погано прилягає верхня половина двері, приберіть з-під верхньої навішення одну накладку. Притисніть плечем двері холодильника до шафи, затягуючи гвинт. При неплотном примиканні нижній частині дверей, послабивши болт нижньої навіски, витягніть з-під неї одну прокладку. Докладаючи зусиль до нижньої частини дверей, затягніть гвинт.
3
перевесьте дверцята холодильника на протилежну сторону, якщо при огляді отворів для кріплення кронштейнів з'ясуйте, що вони розбиті. Там різьбові отвори цілі, відрегульована двері добре примкне до холодильного шафі. Це позбавить вас від необхідності ремонту дверцят холодильника. Перевесьте двері холодильника для зручності підходу до нього і в разі перестановки кухонних меблів. Верхнім і нижнім гвинтами відрегулюйте двері холодильника
4
Розпочніть ремонту дверей, якщо ви виявили розбиті отвори для кріплення кронштейнів, а переважити двері на іншу сторону не можна. Зніміть двері і зміцните на пошкоджену площину сталеву пластинку з допомогою саморізів. Підготуйте отвір під вісь кронштейна, встановіть двері на своє місце з наступним регулюванням.
5
Після того як навісили двері, перевірте щільність її прилягання. Це робиться спеціальним немагнітним щупом або вузькою смужкою паперу. Ущільнювач дверцят повинен добре утримувати цей щуп. Якщо він ковзає вниз під власною вагою, значить, тут мається зазор. В цьому місці послабте гвинти кріплення ущільнювача, підкладіть смужку поролону або шматочок картону. При тривалому терміні експлуатації, щоб не допустити розгерметизацію холодильної камери, необхідно повністю замінити гумовий утеплювач. Далі знову перевірте щільність прилягання утеплювача.
Зверніть увагу
Кріпильні болти саме послабте, а не викручуйте. Інакше можете упустити гайки всередину корпусу холодильника.