Як убезпечити гараж.

На жаль, наявність гаража не є гарантією збереження вашого майна. Це, однак, не означає, що від нього немає взагалі ніякої користі. Просто необхідно зробити все, щоб запобігти можливості злому. Постарайтеся визначити і зміцнити всі слабкі місця вашого гаража.
Інструкція
1
Монолітні залізобетонні гаражі вважаються найнадійнішими. Проломити таку стіну вельми непросто. А виконати це безшумно абсолютно неможливо. Цегельні гаражі більш уразливі. Стіну, складену із силікатних блоків, можна розібрати. Козирок цегельного будови - це додаткова зона ризику. Від нього краще відмовитися взагалі. Стельові перекриття прикріпіть до рами воріт. Крім того, бажано, щоб цегляний гараж мав заглиблений фундамент, а підлога була забетонований з арматурної сіткою. Це вбереже його від підкопу. Незважаючи на те, що такий спосіб проникнення вимагає багато часу і не завжди ефективний, він, тим не менш, використовується досить часто.
2
Секційні металеві гаражі найбільш ненадійні. У всякому разі, постарайтеся укріпити його, наскільки це можливо. Забетонують фундамент. Підсильте конструкцію зсередини, приваривши до даху, воротам і стінам додаткову сталеву арматуру.
3
Злом замків - найбільш частий спосіб проникнення в гаражі будь-якого типу. Навісні замки використовувати небажано. Зірвати їх дуже просто. Краще використовувати два замки, розташованих приблизно в 30 см один від одного - один зовнішній, з прихованим стрижнем, другий - накладної з хорошим рівнем секретності. Він повинен відкриватися ключем навіть зсередини.
4
Ще одне вразливе місце - гаражні ворота. Бажано, щоб вони були виконані з 2 сталевих листів з азбестового прокладкою між ними. При установці використовуйте внутрішні торцеві або підшипникові петлі. Зрізати їх автогеном досить складно. Стулки воріт не повинні мати зазорів, і ручок. За їх периметру бажано встановити потужний куточок. Петлі повинні бути надійно приварені, оскільки головки болтів легко можна зрубати звичайним зубилом. Приварите в торцях воріт металеві штанги, які при закриванні заходили б у спеціальні отвори. Ворота залишаться на місці, навіть якщо петлі будуть зрізані.
5
Слід зазначити, однак, що найдієвішим способом захисту гаража є установка сигналізації.