Як освітлити темну фотографію.

Знімок, через низку причин вийшов недоекспонованим, можна спробувати освітлити інструментами програми Photoshop. Замаскувавши світлі, середні і темні тони на різних шарах, ви отримаєте можливість регулювати ступінь зміни окремих ділянок картинки.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Застосувавши поєднання клавіш Ctrl + O, завантажте в Photoshop темну фотографію. Комбінацією Ctrl + J скопіюйте картинку на новий шар і, вибравши потрібний пункт зі списку в лівій верхній області палітри шарів, накладіть дублікат шару на фон в режимі Screen («Освітлення»). Для освітлення знімка з рівним освітленням цього може виявитися цілком достатньо.
2
Якщо результат зміни режиму змішування шарів далекий від ідеалу, освітлити фото додаванням в файл коректування шару. Створіть його опцією Levels («Рівні») групи New Adjustment Layer («Нова установка шару») меню Layer («Шар»). У вікні налаштувань пересуньте білий маркер вліво.
3
При коригуванні знімків з яскраво освітленим фоном може виявитися, що в результаті освітлення деталі в освітлених областях вже зникли, а затемнений об'єкт на передньому платі так і залишився темним. Щоб розгледіти деталі на цій частині зображення, посуньте вліво сірий маркер.
4
освітлити передній план на нерівномірно освітленому знімку, поверніть деталі, розташовані в світлих областях. Для цього вимкніть коригуючий шар, перейдіть до фонової зображенні і виділіть на ній освітлені області, скориставшись для цього опцією Color Range («Колірний діапазон») меню Select («Виділення»).
5
Увімкніть шар з фільтром Levels, клікніть на його масці і заповніть виділену область чорним кольором, застосувавши для цього Paint Bucket Tool («Заливка»). Клавішами Ctrl + I інвертуйте маску. У вашому розпорядженні виявився шар, які змінює тільки світлі ділянки зображення.
6
Скопіюйте коригуючий шар і залийте маску дубліката білим кольором. За допомогою Color Range виділіть середні тони на знімку і змініть маску нової копії шару так, щоб фільтр діяв тільки на виділену область. Таким же способом додайте в файл шар, освітлюючий тільки тіні.
7
Відрегулюйте непрозорість кожної копії шару з фільтром. Змініть для цього значення параметра Opacity («Непрозорість»). Щоб знову побачити деталі на ділянках знімка, які були світлими до початку обробки, знизьте непрозорість коректування шару, що діє на ці фрагменти, до десяти чи п'ятнадцяти відсотків.
8
В результаті сильного освітлення стане помітний шум, не кидався перш в очі. Щоб справитися з цією напастю, перейдіть на самий верхній шар і застосуєте поєднання Alt + Ctrl + Shift + E для створення композитного зображення, що містить видимі частини всіх верств файлу. Приберіть шум з отриманою картинки опцією Reduce Noise («Зменшити шум») групи Noise («Шум») меню Filter («Фільтр»).
9
Збережіть освітлений знімок, скориставшись комбінацією Shift + Ctrl + S.