Як визначити своє хобі.

Знайти роботу до душі - велика удача. На жаль, далеко не кожен може нею похвалитися. Але є вихід - придумайте собі цікаве і захоплююче хобі. Ви можете зайнятися спортом або танцями, співати або малювати, вивчати кулінарію або іноземні мови. Вибір величезний. Перш ніж зупинитися на одному варіанті, проаналізуйте всі можливості.
Інструкція
1
Подумайте, чим вам особливо подобається займатися. Можливо, ви смачно готуєте і постійно винаходите нові рецепти. Чому б не почати вдосконалюватися в цій галузі? Почніть вивчати національні кухні, запишіться на кулінарні майстер-класи, колекціонуйте поварені книги та оригінальні рецепти.
2
Згадайте гуртки та секції, які ви відвідували в дитинстві. Не виключено, що у вас були здібності, але розвинути їх не вдалося. Спробуйте продовжити навчання. Запишіться в художню студію для дорослих, знайдіть педагога з вокалу або підіть на майстер-клас відомого фотографа.
3
Якщо знайдене хобі перестало вам подобатися, не засмучуйтеся і продовжуйте пошуки. Рано чи пізно ви виявите заняття до душі. Наприклад, вас можуть не привертати традиційні варіанти рукоділля начебто в'язання або шиття. Подумайте про більш оригінальних заняттях - ручному ткацтві, плетінні мережив, виготовленні ляльок або валяння м'яких іграшок.
4
Дізнайтеся, чим захоплюються ваші друзі. Можливо, їм вдасться зацікавити вас власним хобі. До того ж для багатьох занять потрібна компанія. Наприклад, їздити на історичні фестивалі цікавіше в суспільстві приятелів-однодумців, а на заняття бальними танцями краще приходити парою. Навіть якщо інтереси друзів не співпадуть з вашими, ви зможете істотно розширити список можливих хобі.
5
Виявивши цікаві курси або майстер-класи, запишіться на пробне заняття. Деякі центри навчання пропонують спеціальні ознайомчі курси, в рамках яких ви можете познайомитися з різними ремеслами або техніками. Наприклад, відвідавши кілька класів, ви дізнаєтеся про основи скрапбукінгу, декупажу, живопису акрилом або склодувного справи. Залишається тільки вибрати вподобане ремесло - або записатися на нові презентаційні курси.
6
В хобі можна перетворити навіть вельми тривіальне заняття. Наприклад, любителі читання можуть організувати невеликий клуб для спільного обговорення книг - така форма дозвілля дуже популярна за кордоном. Дитячий театр, класи з історії мистецтва, організація виставок всіляких виробів - це теж оригінальні варіанти хобі.
7
Якщо вас не захоплює ідея створення чогось своїми руками, а особливих талантів у собі ви не знаходите, подумайте про колекціонування. Це може стати дуже захоплюючим заняттям. Збирати можна все - вінтажну одяг і флакони з-під парфумів, лімітовані косметичні продукти і сірникові етикетки, старі листівки і сучасний живопис. Озирніться навколо - можливо, група порцелянових звірів на трюмо або невелике зібрання екзотичних напоїв у барі - початок майбутньої оригінальної колекції?