Як намалювати бульдога. Як малювати англійського бульдога.

Якщо ви хочете навчитися зображувати тварин, спробуйте намалювати англійського бульдога. Його виразна морда, велика кількість складок на шкірі, кольорові переходи вовни стануть прекрасним тренуванням для художника. Виберіть відповідні матеріали - наприклад, акрилові фарби. Вони дадуть можливість експериментувати з відтінками і їх насиченістю, роблячи малюнок живим і об'ємним.
Вам знадобиться
  • - щільна гладка папір для малювання;
  • - олівець;
  • - гумка;
  • - фотографія-зразок;
  • - акрилові фарби;
  • - палітра;
  • - кисті різної ширини.
Інструкція
1
Оберіть композицію. Спробуйте намалювати лежачого, сидить або стоїть бульдога. Якщо ви плануєте зосередитися на морді тварини, виберіть ракурс, в якому голова буде максимально наближена до глядача.
2
Уважно вивчіть листівки та фотографії із зображенням англійського бульдога. Зверніть увагу на особливості його статури, розташування шкірних складок, вираз морди. У породистого бульдога великі висять брилі, вгодовані, але пропорційне тіло з широким кістяком, коротка гладка шерсть різних відтінків білого, бежевого і коричневого кольорів.
3
Зробіть начерк олівцем. Зобразіть собаку, що лежить мордою до глядача. Щоб малюнок був більш точним, вам знадобиться відповідна фотографія в якості зразка. Зітріть зайві лінії, а основний контур обведіть більш чіткими штрихами олівця.
4
Наберіть на широку кисть з натурального ворсу блакитну фарбу і нерівними широкими мазками нанесіть її на верхню частину обличчя. Нижню частину зафарбуйте коричневим кольором. Змочіть кисть водою і розтушуйте кольорові мазки, домагаючись однорідності та прозорості відтінків. Вийде ніжний «акварельний» ефект. Перед тим як продовжувати роботу, просушіть фон.
5
На палітрі змішайте коричневу і жовту фарби, отримавши теплий бежевий тон. Змочіть у фарбі кисть середньої товщини з синтетичним ворсом. Акуратно зафарбуйте фігуру собаки, не виходячи за контури малюнка.
6
Змочіть плоску кисть водою і наберіть на неї сіру фарбу. Покладіть смугу тіні під голову собаки, позначте вуха, повіки і складки шкіри у пащі. На тонку кисть візьміть трохи білил і проведіть округлі лінії поруч з чорними штрихами, які зображують шкірні складки на морді. Проведіть широку білу смугу на лобі, поставте округле пляма на грудях і зафарбуйте кінчики передніх лап.
7
Вологою пензлем растушуйте кордону плям. Дайте акрилу просохнути. Змочіть тонку круглу кисть темно-сірою фарбою і тонкими лініями обведіть складки на морді, додайте кольору вухам і очам. Намітьте кігті та передніх лапах. Наберіть на суху кисть бежеву фарбу і легко пройдіться нею по голові і корпусу бульдога, імітуючи малюнок вовни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qYy7DVrWWeo