Як намалювати ноги людини.

Одним з найбільш складних навичок малювання вважається зображення людського тіла. Для того щоб максимально правильно намалювати ногу, потрібно дуже добре знати її будову з погляду анатомії.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - простий олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Щоб навчитися малювати людські нижні кінцівки, почніть з детального вивчення різних зображень ніг на картинах, фотографіях або малюнках. Особливу увагу зверніть на м'язовий рельєф: в цілому будова мускулатури для всіх людей однаково, різниця полягає лише в ступені розвиненості м'язів. Постарайтеся запам'ятати те, як міняється положення стегна, гомілки і ступні в лежачому, сидячому і стоячому станах.
2
Щоб намалювати ногу олівцем, майте у себе перед очима натуру. Це може бути малюнок, з якого ви збираєтеся скопіювати зображення або жива людина. Для початку зупиніть свій вибір на ногах людини, яка стоїть перед вами. Намалюйте нижню частину кінцівки, після чого покажіть голеностоп і завершите ескіз зображенням стегна.
3
Для малювання стопи намалюйте прямокутний трикутник з зверненої вгору гипотенузой. Це буде схематичне зображення загальної форми стопи. Після цього, використовуючи плавні лінії, почніть промальовувати зведення стопи, потім пальці і нижній суглоб. Далі акуратно зітріть за допомогою гумки початкові прямі лінії. Вгору від стопи намалюйте сильно витягнутий вузький овал - це буде обрис майбутнього голеностопа. Під час зображення в профіль цій частині ноги її передню поверхню зробіть прямий, а задній надайте утворену м'язовим рельєфом плавно вигнуту форму.
4
Малюючи стегно, покажіть від верхньої частини гомілкостопа ще один в міру витягнутий овал. Можете розташувати його як горизонтально, так і вертикально - це залежить від положення ноги, яке ви задумали. Використовуючи спосіб, аналогічний промальовуванні голеностопа, виконайте реалістичні обриси стегна. Скориставшись прийомом «світлотінь», прорисуйте м'язовий рельєф для того, щоб малюнок ноги вийшов більш об'ємним.