Як перевести гроші на Skype.

Skype - досить популярна програма інтернет-спілкування. Дана утиліта є безкоштовною, проте в ній існують різні платні засоби зв'язку. Тому не зайвим буде дізнатися процес поповнення рахунку Skype.
Інструкція
1
Щоб скористатися послугами Skype, що припускають оплату, слід перевести гроші на Skype-рахунок, який з'являється відразу при реєстрації і спочатку має нульовий баланс. Для поповнення свого рахунку потрібно перевести туди кошти: виберіть у головному меню Skype опцію «Рахунок» і у вікні підміню натисніть кнопку для переказу грошей «Внести гроші на рахунок».
2
З огляду на те, що Skype - система міжнародна, вона має якісь специфічні способи поповнення рахунків. Кращим способом було б використання електронної банківської картки оплати. Інший спосіб перевести гроші за допомогою традиційного банківського переказу з рахунку в банку. Якщо ж рахунку в банку немає, скористайтеся віртуальними грошима системі Яндекс-гроші. Щоб завести свій рахунок (електронний гаманець) Yandex Money в поштовій системі Yandex, достатньо відкрити в ній свою поштову скриньку. Потім перейдіть за посиланням, представленої в розділі «Додатковий джерела».
3
Якщо ви вже маєте обліковий запис в сервісі Yandex, то відкрийте у верхньому меню опцію «Яндекс.Деньги», придумайте платіжний пароль і введіть деяку офіційну інформацію про себе (адреса, номер паспорт тощо). Обов'язково збережіть введені дані, бо без них повернути свої гроші буде вкрай складно. Рахунок на Яндекс.Деньги поповнюється кількома способами: термінали, карти оплати, грошовий переказ через банк і т.д.
4
Найшвидшим способом є переклад за допомогою Мультікасса і карт оплати. Отже, тепер ви можете перевести на свій рахунок в Skype гроші: увійдіть в свій аккаунт на ресурсі Яндекс.Деньги і виберіть посилання «Магазини» у верхній частині вікна. Виберіть у списку магазинів опцію «Послуги зв'язку» і на новій сторінці перейдіть за посиланням Skype.