Як пісню розділити на частини. поділ пісень по інструментах.

Часом, слухаючи ту чи іншу мелодію, виникає бажання або вирізати з неї певний фрагмент, або, навпаки, додати. На допомогу приходять спеціальні програми. Однією з таких є утиліта Gold Wave, яка і призначена для редагування музики.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно запустити програму Gold Wave (якщо, зрозуміло, вона у вас встановлена, в іншому випадку скачайте її, дана програма абсолютно безкоштовна). Потім відкрийте в ній потрібний вам звуковий файл. Для цього використовується наступна послідовність дій: у меню «Файл» виберіть пункт «Відкрити». Потім виберіть потрібну папку, знайдіть там необхідний файл, вкажіть його і відкрийте.
2
У вікні програми Gold Wave після відкриття музичної композиції з'явиться графічне зображення вашої пісні у вигляді доріжки. Щоб збільшити її, слід використовувати інструмент «Лупа +». А якщо потрібно, навпаки, зменшити, використовуйте інструмент «Лупа-». Якщо вам потрібно прослухати якийсь певний відрізок мелодії, клікніть по ньому, натисніть правою кнопкою миші, і виберіть у меню пункт «Відтворити звідси». Існує альтернативний варіант - на панелі інструментів є 2 кнопки. Та, на якій зображений зелений трикутник - «Старт», а з синім квадратом - «Пауза».
3
Для того щоб перейти безпосередньо до самого процесу «нарізки» мелодії, визначте шматок музичного треку, який ви хочете відокремити. Після цього потрібно визначитися з межами «непотрібного» шматка. Для цього спочатку потрібно клікнути на початку цього фрагмента, натиснути праву кнопку миші і вибрати в меню пункт «Встановити початок». Та частина, яка залишиться, тепер виділена темним. Те, що буде видалено - залишилося без зміни і не виділено.
4
Потім встановіть кінцеву кордон. Робиться це так само, як і в попередньому пункті, різниця тільки в тому, що потрібно вибрати пункт «Встановити закінчення». Щоб справити безпосередньо операцію по відділенню звукового фрагмента, виберіть на панелі інструментів у меню над звуковою доріжкою інструмент «Ножиці».
Для перенесення файлу великого розміру іноді необхідно розрізання його на частини. У цьому можуть допомогти спеціальні програми і утиліти, які можна скачати в Інтернеті. Однією з таких програм є Total Commander, на прикладі якої розглянуто процес розбивки файлу на частини.
Вам знадобиться
  • Total Commander
Інструкція
1
Для початку необхідно завантажити програму Total Commander і в ній вибрати підлягає розрізуванню файл. Діалогове вікно програми складається з двох панелей, в одній з яких необхідно перейти в каталог з перебувають в ньому потрібним файлом. В іншій панелі вибираємо каталог, в який будуть міститися частини розрізається файлу . Клікнувши по розрізається файлу, відкриваємо «Файл» в головному меню програми Total Commander. У вікні контекстного меню вибираємо команду «Розбити файл».
2
В вікні, що «Розбиття» знаходиться випадає "Розмір частин», в якому треба вибрати значення необхідного розміру частин розрізається файлу . При обраному значенні «Авто», на диску приймачі буде використовуватися все вільне місце. Кліком на кнопку «ОК» підтверджуємо запуск процесу розбиття файлу . Коли закінчиться процес розбиття, частини розрізаного файлу знаходитимуться в каталозі-приймачі.
3
На тривалість процесу розбиття впливає обсяг розрізається файлу і швидкодія комп'ютера. Розмір отриманих частин не перевищуватиме задану величину. Імена частин будуть відповідати імені розрізаного файлу , а розширення - позначати порядкові номери відповідних частин. До отриманих файлу м додається ще один невеликий текстовий файл, що має розширення CRC. Він містить службову інформацію, яка буде потрібно для складання всіх частин, в подальшому, в один файл.
4
Отримані частини, а також файл з розширенням CRC, копіюються по черзі на інший комп'ютер. Запис файлів повинна проводитися обов'язково в один каталог. Запускаємо програму Total Commander на іншому комп'ютері і виробляємо збірку файлу . Збірка файлу з отриманих частин відбувається в зворотному порядку. В результаті збірки ми отримаємо в каталозі-приймачі файл, який буде повністю відповідати вихідному файлу.