Як плести хвости.

В останні роки стало дуже модно заплітати волосся в різноманітні коси. До однієї з найбільш популярних зачісок відноситься коса під назвою «риб'ячий хвіст», добре відомий так само під назвою «колосок». Особливо добре така коса виглядає на густих, пишних і гладких волоссі середньої довжини.
Вам знадобиться
  • - волосся
  • - гумка або шпилька
Інструкція
1
Для того щоб зачіска «риб'ячий хвіст» вийшла красивою, ретельно і акуратно розчешіть своє волосся, після чого зачешите їх назад. Можна скористатися пінкою для укладки волосся. Вона зробить пасма більш слухняними.
2
Далі відокремте дві невеликі пасма волосся з правого і з лівого скронь. Товщина пасма варіюється в залежності від того, наскільки ваші волосся густе, але все ж таки не рекомендується відокремлювати пасма товщиною більше, ніж два з половиною сантиметри. Потім візьміть ці два пасма і перехрестите їх між собою: праву заведіть над лівою.
3
Схрещені пасма прихопіть правою рукою. Лівою відокремте нову пасмо, захопивши волосся з-під найпершої лівої пасма. Слідкуйте за тим, щоб всі пасма виходили однаковими по товщині, це дуже важливо, інакше коса вийде асиметричною. Найостаннішу ліву пасмо перехрестите зверху з правого і далі притримуйте її біля голови рукою.
4
Візьміть праворуч нову пасмо волосся і перехрестите її з вже подвійний лівої, точно так же заводячи її наверх і прихоплюючи рукою. Дії четверте і п'яте повторюйте необхідну кількість разів, в залежності від густоти і довжини вашого волосся. Продовжуйте плести риб'ячий хвіст, тільки тепер беріть пасма з-під залишився хвоста, а не від скронь. При бажанні можете закінчити плетіння у шиї, закріпивши волосся шпилькою або гумкою, і залишити зачіску у формі «кінського хвоста».
5
Якщо необхідно надати зачісці святковий вигляд, приколіть до волосся квітка, красиві невидимки або будь-які інші прикраси. Таким чином, в домашніх умовах вийде дуже красива зачіска.
Зверніть увагу
Цей варіант припускає використання двох пасом. Аналогічно можна спробувати зробити зачіску підвищеної складності, з використанням трьох початкових пасом. Особливу оригінальність зачісці можна надати, вплітаючи в волосся тоненьку атласну стрічку.