Як перевести ієрогліф.

Якщо ви хоч крапельку цікавилися китайською культурою, то значення ієрогліфів теж не залишило вас байдужим. Для перетворення китайської азбуки в звичайну абетку буде потрібно багато років навчання. Але як бути, якщо вам потрібно швидко перевести 2-3 ієрогліфа? Про це читайте далі.
Вам знадобиться
  • Безкоштовні сервіси інтернету для перекладу ієрогліфів в слова.
Інструкція
1
Найефективніший спосіб - знати, що у вас є друг, який добре володіє китайською мовою. Ймовірність такого випадку мізерно мала. Але ви можете скористатися платними послугами таких людей. У вашому місті, напевно, є такі люди. Безкоштовно ніхто не робитиме, тому цей варіант підходить при наявності вільних грошей.
2
Якщо вільних грошей у вас немає, то слід звернутися до мережі інтернет. На території рунета зараз є кілька сервісів-перекладачів. Кожен такий сервіс відрізняється лише приблизними перекладом. Найбільш поширений, у всіх сенсах цього слова, перекладач від Google. Цей сервіс виробляє дуже швидко, можна сказати «на льоту», але в його роботі бувають помилки. Якщо вам потрібно вловити тільки загальний зміст, то цей сервіс вам підійде.
3
Якщо вам знадобилося переводити цілі сайти на китайській мові, то тут прийде вам на допомогу браузер Google Chrome. У ньому закладено автоматичний перекладач.
4
Скориставшись онлайн-перекладачем Zhonga, ви помітите відчутну різницю в перекладах. Одні й ті ж слова в системі Google і Zhonga мають різний зміст. На думку користувачів цього сервісу, Zhonga перводітся набагато якісніше Google, але не є ідеалом в плані перекладу. Цим сервісом можна скористатися, як альтернативою. Адже на безриб'ї і рак щука. Якщо вам потрібен точний переклад, то ідеальним варіантом буде тільки жива людина, що володіє цією мовою.
Корисна порада
Для повноцінної роботи з цими сервісами, необхідно встановити додаткову розкладку клавіатури.