Як позбутися від алергії на пилок.

Щорічно з остаточним настанням весни і початком цвітіння життя деяких людей перетворюється на справжній кошмар. У них сверблять, сльозяться очі, починається нескінченний нежить, вони чхають з ранку до ночі. Це результат алергії на пилок якоїсь рослини. Зрозуміло, таке життя при всьому бажанні не можна назвати повноцінною.
Інструкція
1
Не пошкодуйте часу і сил, щоб потрапити до хорошого лікаря-алерголога. Дуже важливо визначити вашого ворога, тобто той самий конкретний алерген, що змушує вас страждати. Тоді ви зможете взяти посильних заходів до виключення контакту з цією рослиною.
2
По можливості тимчасово їдьте в ту кліматичну область (в Росії або за кордоном), де цвітіння або вже закінчилося, або ще зовсім не починалося. Тобто попросту перечекайте період цвітіння в безпечному місці.
3
Якщо такої можливості немає, намагайтеся рідше виходити їхнього будинку, встановіть зволожувачі повітря і кондиціонери. Щоб зменшити духоту, закрийте віконні прорізи мелкоячеистая матеріалом на зразок марлевої сітки і часто змочуйте.
4
Навіть якщо ви дуже любите мед, ні в якому разі не вживайте його в цей період. Справа в тому, що мед завжди містить пилок, причому в досить великих кількостях - до 10%.
5
Уважно перегляньте всі косметичні засоби, якими ви користуєтеся. До складу деяких кремів входить пилок рослин. Якщо такі виявляться, перестаньте користуватися ними, принаймні, до кінця періоду цвітіння.
6
Декілька разів на день приймайте душ, як можна частіше мийте обличчя, особливо ретельно промиваючи очі. Регулярно робіть вдома вологе прибирання, протираючи буквально всі поверхні.
7
Без крайньої необхідності не виходьте з дому в ранкові та денні години (коли рослини особливо сильно порошать). Якщо ж залишатися вдома неможливо, надягайте сонцезахисні окуляри: вони, певною мірою, захистять ваші очі від пилку. Одягайте також медичну маску, як під час епідемії грипу, наприклад. Не звертайте уваги на здивовані погляди, а то й відверті насмішки недалеких людей.
8
Ну і, зрозуміло, не забувайте про сучасні антигістамінні препарати. Одна таблетка «Кларитин» або «Зиртека», прийнята вранці, може захистити вас на 10-12 годин, а в окремих випадках і на довший термін.