Як посадити кущ троянд.

Садівники-городники намагаються облагородити свою ділянку. Для цього вони використовують різні елементи декору, різноманітні квіти та культури. Роза вважається царицею квітів, її краса заворожує і захоплює. Ця рослина має безліч сортів, серед яких є поодинокі троянди, а є кущові. Дуже важливий не тільки догляд за рожевим кущем, а й посадка, адже з цього починається початку росту.
Інструкція
1
У першу чергу виберіть місце під кущ троянди. Зверніть увагу на грунт, вона має бути благородною і рихлою. Це світлолюбна рослина. Якщо ви висадіть його в тінь, воно буде рости в висоту, не даючи при цьому листя і квітів. Взимку троянда просто загине. Але не переборщіть і зі світлом. Краще, якщо сонце буде гріти трояндовий кущ до полудня.
2
Запам'ятайте, що рослина не переносить сусідства з деревами, що мають розвинену кореневу систему. Також не варто висаджувати його поруч з повзучими і сланкі рослинами (хлорофітум, плющ, гортензія та ін.). Роза не переносить сусідства і з будівлями, так як вона любить добре освітлене місце.
3
не висаджуйте троянду на вітряне місце, а також туди, де відбуваються застої води. Краще зупинити свій вибір на рівних ділянках або на схилі. Для посадки кущового сорту виберіть осінь, але врахуйте, що робити це потрібно за три тижні до настання заморозків.
4
Уважно огляньте саджанці рожевого куща. Якщо ви побачите пошкоджені корені або пагони - акуратно видаліть їх секатором. Місця зрізів обробіть розчином, зробленим із глини і перегною в пропорції 1: 1. Цей засіб допоможе рослині краще прижитися і утворити розвинену кореневу систему. За добу до висадки помістіть коріння рослини в воду.
5
У підготовленому місці викопайте ямку (35-50 см), додайте туди перегній. Щоб трояндовий кущ краще прижився, внесіть в грунт добрива (наприклад, калійні, фосфорні і азотні). Роза воліє грунту з зниженому рівнем pH (порядку 6,5-7). Помістіть туди саджанець так, щоб коренева шийка перебувала в поглибленні нижче рівня грунту приблизно на 3 см.
6
Після висадки обов'язково рясно полийте рослину в три прийоми. Навколо куща зробіть пагорб висотою 15 см. Висаджувати троянду в похмуру погоду, так вона краще приживеться і перенесе посадку.