Як упорядкувати літню терасу на дачі.

Літня тераса може бути прибудована до будинку або розташовуватися окремо на вашій земельній ділянці. На ній добре проводити час за чаюванням, бесідами, зустрічатися всій родині.
Інструкція
1
Підберіть меблі для тераси. Для неї підійде дерев'яні меблі в романському, класичному, мінімалістському, романтичному, еклектичному, традиційному або китайському стилі. Все залежить від інтер'єру будинку і ваших особистих переваг. Майте на увазі, що меблі повинні поєднуватися зі стінами, підлогою тераси, її стелею або навісом, якщо вони є. Купіть зручні крісла, стіл, за яким можна пити чай або грати в настільні ігри, крісло-качалку, диван. Предмети меблів можна зробити самостійно. Тоді ваша тераса придбає неповторну самобутність.
2
Прикрасьте терасу за допомогою текстилю, скла і дерева. Ви можете, наприклад, повісити красиві фіранки, підходящі обстановці, якщо в приміщенні є вікна. Постеліть цікаві килимки, розставте по столиках і поличках милі дрібнички. Залежно від виду тераси та її інтер'єру, для її облаштування можуть підійти настільні світильники та торшери. Тоді там буде дуже затишно не тільки в денний час, але і вечорами. Повісьте на стіни картини - портрети членів вашої родини або літні пейзажі. Якщо ви або ваші близькі займаєтеся живописом, хоча б на початковому рівні, повісьте власні роботи.
3
Додайте зелені. Поставте на терасу кілька горщиків з кімнатними рослинами. Вибирайте рослинність відповідно до мікрокліматом приміщення. Якщо в ній досить багато сонячного світла, ви можете придбати анігозантос, бугенвіллій, колеус або погонатерум. При наявності тіні в просторі купите есхінантус, Циртомиум, драцену або спатіфіллум. Півтінь люблять такі рослини, як маранта, азалія, селагинелла, стрептокарпус та багато інших. Тому, якщо у вашому приміщенні є трохи сонця, вибирайте їх. Крім того, ви можете поставити в вазах і зрізані живі квіти з вашої ділянки.