Як погладити брюки ?

Класичні брюки давно перестали бути елементом тільки лише ділового костюма. Сьогодні чоловіки носять брюки і в повсякденному житті, надягаючи їх як на прогулянку, так і на важливу зустріч. У кожному разі, на яке б подія ви ні підбирали собі гардероб, м'яті брюки зовсім не прикрасять ваш вигляд, і викличуть відчуття неохайності. Щоб брюки виглядали стильно і красиво, вони повинні бути ретельно випрасувані, і в цій статті ми розповімо про те, як правильно гладити брюки .
Інструкція
1
Для початку струсіть брюки і дайте їм отвісеться. Очистіть їх від пилу, вовни, волосся та інших забруднень, які можна видалити щіткою. Відіпрати плями.
2
Потім подивіться, чи не витягнулися Чи коліна - якщо на колінах брюк з'явилися пухирі, почніть прасування брюк з них. Намочіть тканину, накладіть її на бульбашки на колінах, після чого акуратно прикладайте до тканини гарячу праску. Піднімаючи праска, перевіряйте стан матеріалу під тканиною - прикладайте його до тих пір, поки міхури не разгладятся.
3
Після того, як ви приведете в порядок коліна брюк, складіть їх акуратно навпіл, поєднавши зовнішній і кроковий шви. Накрийте брюки мокрою тканиною і, з силою натискаючи на праску, пропрасовуйте їх через тканину. Така хитрість дозволяє випрасувати темні брюки , не створюючи на тканини блиску від гарячої праски.
4
Якщо на темних брюках гарячу праску може привести до появи блискучих плям, то на світлих брюках легко отримати жовтуваті фрагменти на тканини і неприємні підпалини. Щоб цього не сталося, світлі брюки також варто гладити через щільну вологу тканину. Якщо на чорних брюках ви вже виявили блиск, змочіть тканину сумішшю зі склянки води і столової ложки оцту, після чого пропрасуйте через цю тканину блискучі місця.
5
Для того, щоб форма брюк була акуратною і елегантною, ретельно пропрасуйте передню складку, яку також називають стрілкою. Після закінчення прасування підійміть брюки і подивіться, чи добре тримаються стрілки.
6
Якщо вони втрачають форму, виверніть брюки на виворітну сторону і змастіть складки сумішшю води і крохмалю. З лицьового боку знову пропрасуйте стрілки через тканину, дочекавшись, поки крохмальна суміш висохне. Щоб складка трималася ще краще, тканина, через яку ви їх Пропрасовувати, змочіть в розчині простого дитячого мила.
7
Щоб випрасувані брюки зберегли форму і акуратність, підвісьте їх на спеціальну вішалку для брюк за нижні краї штанин, поєднавши всі шви.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t-fJKpAlqjo