Як відправитися на велосипедну прогулянку з дітьми.

Велосипедна прогулянка з дітьми - це прекрасний спосіб цікаво провести час на свіжому повітрі, побути разом і зробити незабутні відкриття. Але щоб все пройшло вдало, необхідно спланувати подорож і не забути з собою все, що може знадобитися.
Інструкція
1
Переконайтеся, що вам і дітям буде комфортно під час велосипедної прогулянки. Якщо дитина достатньо доросла і самостійно управляє двоколісним транспортним засобом, перевірте надійність кріплення сидіння, спиці, ступінь накоченим шин. Якщо ваш малюк не здатний їздити самостійно, придбайте спеціальне велосіденье або велоприцеп для нього. Обов'язково прочитайте відгуки та інструкцію, упевніться, що пристосування підходить для дитини за ваговими показниками, оснащено ременями безпеки.
2
Підготуйте все, що може знадобитися в дорозі. До переліку цих предметів входять насос, набір ключів, засоби захисту від комах, засіб від засмаги, додатковий комплект одягу, вода та бутерброди. Також варто захопити антисептик, вологі серветки, мазь з пантенолом на всякий випадок, пластир і бинт.
3
Продумайте засоби захисту. Обов'язково придбайте для дитини велошлем, якщо малюк сам буде їхати на дитячому велосипеді, попросіть його надіти налокітники та наколінники. Переконайтеся, що вони не заважають рухам.
4
Сплануйте місце вашої прогулянки. Незалежно від віку дитини і від того, чи буде він у сідлі окремого транспортного засобу або знаходитися поряд з вами, варто вибрати маршрут далеко від автомобілів і з асфальтовим покриттям. Ідеальним місцем буде парк з хорошими доріжками.
5
Одягніть дітей по погоді.
6
Здійснюйте невеликі зупинки кожні 20-30 хвилин, якщо у вас маленькі діти, для школяра можна збільшити цей інтервал.
7
Пам'ятайте про те, що велосипедисти прирівняні до учасників дорожнього руху, будьте акуратні на переїздах, перехрестях і зебрах. Якщо ваша дитина їде на власному велосипеді, і у вас немає можливості доїхати до парку без перетинання жвавій дороги, скористайтеся автомобілем, щоб дістатися до парку, а там пересядете на двоколісний транспорт.
8
Орієнтуйтеся на вік і посидючість вашої дитини при виборі тривалості подорожі. Воно має приносити задоволення вам обом.