Як почистити кахель у ванній. Як почистити плитку у ванній від фугіе.

Кахельну плитку у ванній поступово покриває наліт від води і миючих засобів. Відмити її і зробити знову яскравою і блискучою реально. Але для цього знадобиться чимало часу і зусиль. За плиткою потрібно доглядати регулярно, щоб потім не боротися зі старими і стійкими забрудненнями.
Вам знадобиться
  • - засіб для миття посуду;
  • - губка;
  • - махровий рушник;
  • - серветка з мікрофіброю;
  • - гель для кахельних поверхонь;
  • - харчова сода;
  • - хлорка;
  • - засіб для очищення дзеркал і стекол.
Інструкція
1
Незначний або свіжий наліт отмойте за допомогою звичайного засобу для миття посуду. Трохи намочіть проточною водою кахель, протріть його губкою і на кілька хвилин залиште відмокати. Слідкуйте, щоб рідина повністю не випарувалася, щоб потім не довелося все повторювати спочатку. Після цього протріть плитку енергійними круговими рухами, обполосніть чистою водою оброблену поверхню. Витріть кахель насухо, щоб не залишилося потоків і розлучень. Для цього підійде махровий рушник, який не залишає після себе ворс, або спеціальна серветка з мікрофіброю.
2
Якщо відмити забруднення не вийшло, використовуйте більш сильні засоби. Купуйте спеціальний очищуючий гель для кахельних поверхонь. У його складі є абразивні частинки, які відмінно справляються навіть з самими стійкими забрудненнями. Головне не перестарайтеся, інакше можете пошкодити гладку плитку. Через це вона буде тільки більше забруднюватися.
3
Щоб очистити сильно брудний кахель візьміть звичайну харчову соду. Невелика кількість її нанесіть на вологу губку і протріть всю плитку. Щоб не пошкодити поверхню, стежте за тим, щоб стіна і губка були постійно вологі. Сода під впливом води розм'якшується і не дряпає поверхню.
4
Скористайтеся хлоркою. Для цього розведіть її з водою і окропити кахель з пульверизатора. Трохи почекайте і протріть плитку вологою ганчіркою. Даний метод очищення справляється навіть з цвіллю, яка дуже часто з'являється у ванній кімнаті.
5
Для регулярного догляду за кахлем купите засіб для очищення дзеркал і стекол. Воно підходить для слабких забруднень і надає плитці природний блиск. Цим засобом обробіть поверхню. Через невелику кількість часу, протріть плитку м'якою ганчіркою.
Корисна порада
Проводите очистку хоча б раз на тиждень. Це допоможе уникнути задавнилися плям, з якими потім дуже складно боротися.