Як носити жилет.

Досить часто нові модні тенденції виявляються забутими старими традиціями - як приклад можна привести такий предмет жіночого і чоловічого гардероба, як жилет . Сьогодні жилет и є відмінним способом додати своєму зовнішньому вигляду більше оригінальності та креативності, і їх уже давно носять в якості самостійних предметів одягу, що не поєднуючи з піджаком і жакетом. Для багатьох дівчат жилет стає притягальною, але незвичній річчю, і вони не знають, з чим його носити.
Інструкція
1
Перш за все, зверніть увагу на те, з чого зроблений ваш жилет . Сьогодні в магазинах одягу можна придбати найрізноманітніші жилет и - як з класичної костюмної тканини, так і з джинси, шкіри, вельвету, вовни, хутра, мережива, та інших матеріалів. Матеріал і стиль жилет а повинен гармоніювати із загальним стилем вашого наряду.
2
Класичною комбінацією до жилет у є сувора сорочка, блуза або водолазка. Зіграйте на контрастах - до темної жилет ке надіньте білу сорочку, і навпаки.
3
Якщо стиль жилет а дозволяє більш вільно поєднувати речі, в літній час ви можете надягати легкий жилет на туніку, футболку або навіть майку. В теплу пору року відмінним варіантом стане жилет з бавовни або тонкої джинси, надітий на подовжену майку.
4
В якості нижньої частини гардероба ви можете надягати як брюки, так і спідниці. Спідниця-олівець добре підійде до суворого жилет у, створюючи елегантний діловий стиль. Жилети більш вільного стилю можна носити з джинсами, шортами, короткими і довгими спідницями, широкими брюками. Поєднуйте щільні джинси з ажурним і повітряним жилет ом - і ваш образ буде незвичайним і привабливим.
5
До деяких стилям жилет ов підходять туфлі на високих підборах, а до більш спортивним і молодіжним моделям підійдуть балетки, кросівки і кеди.
6
Для виходів у світ не забувайте про подовжених жилет ах - вони добре впишуться в міську атмосферу і casual-стиль. Жилети вільного, а не приталеного крою добре поєднуються з поясами і ремінцями, які надягають поверх жилет а на талію.
7
Підкресліть свій образ, доповнивши жилет підходящими за стилем прикрасами - намистом, браслетами, брошкою і сережками.
8
Підберіть до жилет у сумку, відповідну по стилю - це може бути як спортивна легка сумка, так і вихідний клатч. Все залежить від вашої фантазії і від події, для якого ви готуєте гардероб.