Як швидко вивести прищ. вивчити геометрію самостійно.

Прищ - річ неприємна. Однак швидко вивести прищ можливо. Лікування не повинно зводитися до миттєвим разовим заходам, має бути комплексний підхід до виведення та лікування вугрів. Якщо проблема освіти гнійних запалень на шкірі стала системною, слід звернутися до дерматолога.
Вам знадобиться
  • - лікувальний крем від прищів;
  • - саліцилова кислота/пілінг;
  • - мазь «Базирон»;
  • - ретиноевая мазь;
  • - послуги косметичних салонів.
Інструкція
1
Якщо прищ - разове явище на обличчі, з ним допоможе впоратися лікувальна мазь, призначена виключно для цієї мети. Особливість лікувального крему - компоненти, крім усунення прища борються з причинами виникнення та наслідками. Активні інгредієнти протизапального лікувального крему володіють антисептичним ефектом, тобто вбивають бактерії, що провокують появу прищів. Професійні крему для лікування висипань: Uriage Vichy, Bioderma, Lierac та ін. В аптеці можна придбати і гормональний крем. Ефект від нього буде найбільш швидкий. Через кілька годин після точкового нанесення крему шкіра в місці дозрівання прища стає чистою і рівною. Однак використовувати гормональний крем слід з обережністю - він може негативно позначитися на обміні речовин і функціонуванні внутрішніх органів, тому ознайомтеся з протипоказаннями перед застосуванням.
2
Крім кремів, слід ввести в свій щоденний комплекс по догляду використання пілінгу вранці і ввечері і зволоження шкіри спеціальними кремами. Вранці після водних процедур протріть шкіру 1% -ним розчином саліцилової кислоти (продається в аптеці) або нанесіть пілінг, що містить саліцилову кислоту. Через 10 хвилин обполосніть шкіру водою. При сильному палінні терпіти не треба, змивайте раніше. Охолодіть шкіру шматочком льоду, бажано зробленим з настою ромашки або череди. На уражені ділянки нанесіть крем «Базирон» (або аналогічний препарат на основі бензоил пероксиду). Вечірні процедури повинні включати протирання шкіри 1% -ним розчином саліцилової кислоти. Після її змивання на суху шкіру нанесіть ретиноевую мазь. Таким чином ви усуваєте відразу кілька факторів появи прищів: очищаюча саліцилова кислота готує шкіру і підсилює дію «базірон» - антибактеріального засобу, ретиноевая мазь знижує жирність шкіри.
3
Терміново і кардинально скоротити кількість прищів можна, скориставшись послугами косметичних салонів: хімічної, вакуумної або механічної чищенням шкіри, підсушуючими, протизапальними масками, лазеротерапією, дарсонвалізацією, поверхневим пілінгом, процедурою космеханіка, фотохромотерапія і т.д. В останні роки великою популярністю користується ультразвуковий пілінг. Він забезпечує чудовий косметичний ефект вже після першої процедури. При великій кількості прищів може бути рекомендована поверхнева кріотерапія.