Як швидко доставити лист. відправити лист поїздом.

Бувають ситуації, коли дуже важливий лист необхідно доставити адресату в найкоротші терміни. І звичайна пошта в таких випадках рятує далеко не завжди. Проте є способи швидкої доставки пошти.
Інструкція
1
Отруїти лист можна по електронній пошті. Якщо крім текстового повідомлення вам необхідно переслати якісь документи з печатками та підписами, відскануйте їх, прикріпіть до листа і відправте адресату. Якщо обсяг додатка занадто великий, завантажте файли на файлообмінник, а в листі вкажіть посилання, по якому всю інформацію можна завантажити.
2
Обов'язково здзвонитеся з одержувачем після того, як відправите лист. Так ви будете впевнені в тому, що кореспонденція отримана.
3
Невелике текстове повідомлення відправте по факсу. Після уточніть, чи добре пройшов факс, не змазати чи текст на папері і хто приймав ваш лист. Також попросіть негайно передати факсимільне повідомлення, кому воно адресоване.
4
Сьогодні працює чимало кур'єрських компаній, готових доставити будь-яку кореспонденцію в найкоротші терміни. Зверніться в ту, в якій вас влаштують ціна і умови доставки і відправте лист з її допомогою. Ідеальний варіант, якщо співробітники компанії доставляють пошту від дверей до дверей. Тобто, кур'єр приїде до вас забере ваш конверт, а потім його доставить прямо в руки одержувача.
5
Чи не хочете витрачатися на послуги кур'єрської компанії - можна і зекономити. Уточніть розклад поїздів в потрібне вам напрямок. Незадовго до відправки поїзда на залізничному вокзалі зверніться до провідника або одному з пасажирів і попросіть взяти вашу кореспонденцію з собою.
6
Точно також лист можна відправити і літаком. Уточніть, коли найближчий рейс до міста, де живе ваш адресат. І під час посадки попросіть когось із пасажирів взяти з собою ваш конверт.
7
Не забудьте попередити одержувача, в який час йому необхідно зустріти лист на залізничному вокзалі або в аеропорту.
8
Якщо адресат не має можливості забрати лист з вокзалу сам, поквапитися і знайдіть в цьому місті надійну людину, яка зможе зустріти поїзд чи літак і потім швидко доставити лист в потрібні руки.