Як відкрити магазин трикотажу. відкрити точку з продажу трикотажу.

Трикотажна одяг дуже зручна і практична. Тонкий трикотаж доречний в офісі і на вечірці, затишні в'язані светри, шапочки і шарфи - на заміській прогулянці. Існує чимало брендів різних цінових категорій, які спеціалізуються саме на таких речах. Об'єднайте разом кілька популярних марок, відкривши спеціалізований магазин трикотажу.
Вам знадобиться
  • - зареєстрована юридична особа або ІП;
  • - приміщення;
  • - персонал;
  • - торгове обладнання.
Інструкція
1
Оберіть концепцію для свого магазину. Ви можете продавати вироби невеликих вітчизняних виробництв, консервативний дорогою трикотаж з кашеміру і мериносової вовни, модну молодіжну одяг або екологічно коректні вироби з натуральних матеріалів.
2
Заздалегідь намалюйте портрет майбутнього покупця. Хто він, яку ціну готовий заплатити за новий наряд і як часто буде приходити в ваш магазин? Від того, наскільки точним вийде образ потенційного покупця, залежить ваш асортимент, цінова категорія магазину та його рекламна політика.
3
Підберіть відповідне приміщення. Воно залежить від концепції торгової точки. Якщо ви плануєте торгувати недорогий молодіжної або дитячої одежної, орендуйте місце в одному з популярних міських торгових центрів. Якщо ж ви хочете зайнятися дорогим трикотажем статусних брендів, можете подумати про відкриття бутіка стріт-формату з окремим входом, розташованого поблизу місцевих пам'яток, бізнес-центрів, ресторанів та інших магазинів відповідної цінової категорії.
4
Укладіть договори з постачальниками. Ви можете брати одяг та аксесуари на реалізацію або закуповувати їх - все залежить від політики конкретного постачальника. Не обов'язково контактувати з посередниками - виходьте на виробників. Це займе більше часу, зате значно вигідніше.
5
Обладнайте приміщення магазину. Інтер'єр залежить від обраної концепції. Невеликий бутік обставте в силі будуара або вітальні. Магазин, де буде продаватися трикотаж з верблюжої вовни, натурального льону, шовку та конопель, вимагає торгове обладнання з дерева, що підкреслюють загальний екологічно коректний стиль. Недорогий магазин молодіжної моди обладнайте в практичному стилі хай-тек.
6
Найміть продавців. Для роботи в невеликому бутіку достатньо двох чоловік у зміну, для великого відділу буде потрібно збільшити штат. Подбайте про збереження товару. Найбільш практичний варіант - протикрадіжні магнітні ворота і спеціальні наклейки, якими маркується одяг.
7
Продумайте рекламну кампанію. Вам знадобиться помітна вивіска і покажчики. Магазин низькоцінової категорії можна рекламувати за допомогою листівок і телевізійної рядка, що біжить. Молодіжний магазин можна просувати в інтернеті - заведіть власну сторінку в одній з популярних соціальних мереж і активно спілкуйтеся з потенційними покупцями. Дорогі бутики найкраще рекламувати в глянцевих журналах і на спільних підприємствах з партнерами - презентаціях, вернісажах і прем'єрах.