Як на модемі перевірити баланс. Як подивитися баланс на модемі.

Бездротові модеми, приєднуються до комп'ютера за допомогою USB-роз'єму, дозволяють здійснювати вихід в інтернет практично скрізь, де є прийом сигналу. А спеціальне програмне забезпечення, що використовується для установки модему, допоможе вам виконати ряд необхідних операцій: відправити SMS-повідомлення, виконати відповідні налаштування і перевірити баланс.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - встановлений модем будь-якого стільникового оператора;
  • - сім-карта.
Інструкція
1
Бездротовий 3G модем - відмінний засіб для виходу в інтернет. З ним ви зможете спілкуватися в мережі, завантажувати будь ролики і музику, відправляти електронну пошту. Всі ці та інші можливості доступні тільки при позитивному балансі. При від'ємному значенні балансу надання послуг інтернет-зв'язку призупиняється до моменту поповнення рахунку.
2
Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, коли потрібно терміново вийти в інтернет, але через нестачу коштів це неможливо, намагайтеся стежити за балансом свого модему. Тим більше, це зовсім нескладно.
3
Для цього потрібно буде підключити модем до комп'ютера або ноутбука, а потім звичайним способом запустити програму. Для цього клікніть на що знаходиться на робочому столі ярлик модему. За замовчуванням при установці програми він створюється автоматично.
4
В даному випадку не важливо, вироблено підключення до інтернету чи ні. Стан рахунку модему ви все одно дізнаєтесь. Для цього достатньо вибрати і натиснути спеціальну кнопку «Баланс» на панелі інструментів робочого вікна модему. Залежно від моделі модему баланс по рахунку може з'явитися відразу (без виконання додаткових операцій) або потрібно буде виконати відповідне питання.
5
На деяких модемах «Мегафон» для уточнення наявності коштів на рахунку можна скористатися відправкою спеціальної USSD-команди. Знайдіть її в спеціальному випадаючому вікні (* 100 #) і натисніть кнопку «Запит». На модемах інших стільникових операторів, наприклад «Білайну», МТС, баланс уточнюється аналогічним способом.
6
Також для з'ясування балансу на сім-карті свого модему можна звернутися в службу підтримки клієнтів оператора використовуваної вами стільникового зв'язку.
7
Або зайдіть в особистий кабінет на офіційному сайті свого оператора, де ви зможете дізнатися всю інформацію по вашому номеру, в тому числі і баланс.