Що не спалити волосся праскою. модний тренд ідеально пряме волосся.

Завдяки прасування можна як випрямляти кучері, так і завивати прямі пасма. Це пристрій відрізняється зручністю і простотою у використанні, а також ефективністю, оскільки воно дозволяє домогтися потрібного результату всього за кілька хвилин. Однак важливо знати, що при неправильному поводженні утюжок здатний серйозно пошкодити волосся, а відновити їх згодом буде непросто.
Інструкція
1
Ніколи не користуйтеся праскою, чи не завдавши попередньо на волосся якісне термозахисної засіб. Зокрема, цією може бути спеціальний спрей для укладки: він допоможе не тільки випрямити або завити волосся, але і закріпити результат.
2
Віддавайте перевагу термозахисним засобам, які не тільки захищають волосся, але і покращують їх стан. Це допоможе вам звести до мінімуму шкоду, що наноситься пасмам високими температурами.
3
Не використовуйте праску з металевими пластинами, оскільки він зможе спалити ваше волосся дуже швидко. Якщо ви все ж придбали саме таку модель, укладайте з її допомогою волосся не частіше 3 разів на місяць, діючи при цьому з обережністю. Але найкращий варіант - все ж купити новий праску з керамічними пластинами.
4
Ніколи не завивати і не випрямляйте праскою вологе волосся! Ретельно просушіть кожне пасмо, інакше під впливом високої температури вода просто закипить, і вашим локонам буде завдано серйозної шкоди.
5
Правильно вибирайте температуру нагрівання прасування. Не варто встановлювати максимальне значення, оскільки воно, як правило, використовується для завивки або випрямлення надто неслухняних, що не піддаються укладанні волосся. Використовуючи занадто високу температуру, ви можете легко спалити волосся.
6
Проводите праскою по пасмам зверху вниз, не зупиняючи рух ні на секунду. Якщо ви будете вести занадто повільно, або затримайте утюжок на тій чи іншій ділянці пасма, то напевно спалите свої локони. Якщо ви боїтеся, що не зможете домогтися потрібного ефекту, просто розділіть волосся на дуже тонкі пасма.
7
Постарайтеся не використовувати праску занадто часто. Щоденне випрямлення або завивка волосся з його допомогою з часом дадуть про себе знати: волосся стане набагато слабшими і вразливими, ніж раніше.
Сучасні засоби для укладання й фарбування волосся роблять їх ослабленими і млявими. Праску, фен і перекис водню спалюють пасма і міняють їх структуру. В результаті замість пишної і доглянутою шевелюри на голові красується пересушена і негарна копиця.
Інструкція
1
Щоб цього не сталося, зведіть до мінімуму використання шкідливих засобів. Пам'ятайте, що пінки, лаки і гелі висушують волосся . А вже фарби для волосся можуть легко спалити красиві локони. Не користуйтеся ними без великої необхідності.
2
Довірте фарбування волосся професіоналові. Він правильно підбере відповідний вам колір і відтінок, вибере максимально щадну фарбу і правильну технологію фарбування. Тим більше, якщо ви збираєтеся освітлити пасма, адже перекис водню, яка лежить в основі світлих відтінків, є головним ворогом здорового волосся. До того ж досвідчений майстер зможе визначити потрібну концентрацію розчину окислювача, залежну від товщини вашого волоса.
3
Якщо ви все ж зважилися змінити колір самостійно, не купуйте занадто дешеву фарбу. Віддайте свою перевагу кремоподібним засобу, а не порошковому. Перед фарбуванням Не мийте голову, щоб максимально захистити також і шкіру голови.
4
Уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування і з точністю слідуйте їй. Спалити волосся можна навіть дорогий і делікатної фарбою, якщо тримати її на волоссі довше покладеного часу.
5
Наносите на волосся термозахисні кошти перед сушінням або випрямленням праскою. І не сушіть феном мокрі волосся - це трохи зменшить негативний вплив приладу. Краще дайте їм підсохнути природним шляхом, а потім укладіть феном, виставивши потік повітря на ледве теплу температуру.
6
Користуйтеся професійною технікою для укладки. Особливо, якщо ви любите використовувати праску. Чим більш якісне буде покриття у приладу, тим менше шкоди він заподіє вашим пасмам.
7
Наносите на волосся захисні маски і масла. Хороший ефект можуть дати не тільки дорогі засоби, але і цілком доступні, наприклад, реп'яхову, обліпихова або абрикосове масло.
Корисна порада
Якщо ви вирішили перефарбуватися в блондинку, зробіть спочатку мелірування. Завдяки ньому відсоток пошкодженого волосся буде набагато нижче.