Як носити затискач.

Сучасний образ ділового чоловіка складно уявити без класичного костюма - а костюм, в свою чергу, не можна уявити без краватки, який давно став невід'ємним атрибутом чоловічого гардероба. Краватка потрібно вміти правильно носити, а також знати, які аксесуари до нього підходять. Більшість чоловіків на краватці носять затиск , який має як естетичну функцію, прикрашаючи краватку, так і несе конкретну користь, закріплюючи краватку на сорочці і запобігаючи його псуванню або забруднення. У цій статті ми розповімо, як правильно носити затиск для краватки, і як його вибирати.
Інструкція
1
Зажим для краватки не повинен вибиватися з вашого загального стилю. Він повинен бути елегантним і доповнювати загальний зовнішній вигляд вашого ділового костюма. За допомогою правильно підібраного затиск а можна підкреслити власну індивідуальність.
2
Сьогодні магазини чоловічих аксесуарів і ювелірні салони пропонують великий вибір затиск ов для краваток різних фактур і кольорів. Якщо ви хочете, щоб затиск був універсальним і підходив до будь-якого галстуку, вибирайте затиск з чорного металу. Не використовуйте затиск и синього кольору та інших яскравих кольорів - під них непросто підібрати краватку, і вони не завжди виглядають красиво.
3
Якщо ви вирішили купити золотий затиск , пам'ятайте про те, що такий аксесуар повинен гармоніювати з іншими аксесуарами і прикрасами, які ви носите з костюмом. Наприклад, із золотим або платиновим затиск ом повинні поєднуватися такі ж запонки, годинник або кільце. Це створить унікальність і спільність вашого образу.
4
Одягаючи затиск , помістіть його так, щоб при застебнутому піджаку його не було видно. Єдиним винятком з цього правила може бути тільки затиск , який представляє собою рідкісну ювелірну цінність і оригінальний твір мистецтва.
5
Дизайнерські та оригінальні затиск и, прикрашені камінням і інкрустацією, можна носити над застібкою краватки. В інших же випадках прості і функціональні затиск и носять на рівні третьої гудзики сорочки.
6
Купуючи золотий затиск , переконайтеся, що він виготовлений зі справжнього золота. Фальшивий метал буде видно неозброєним оком - його видасть надмірний блиск, який свідчить про відсутність смаку і почуття стилю у власника. Дотримуйтесь помірність і елегантність, формуючи свій діловий вигляд.
Зажим для галстука є елементом, наявність якого підкреслює діловий і класичний стиль одягу чоловіка. Питанням про те, як носити затискач на краватці, звичайно задаються чоловіки, для яких строгий костюм є невід'ємною частиною їх іміджу. Для того, щоб не виглядати безглуздо, вони повинні знати основні правила носіння та вибору затиску для краватки.
Інструкція
1
Зажим для краватки, в першу чергу, надає яскравість і індивідуальність образу чоловіка, робить його більш елегантним.
2
Якщо затиск для краватки є оригінальним ювелірною прикрасою, дійсно гідним уваги, носити його потрібно так, щоб його було видно з-за застебнутого піджака.
3
Якщо затиск для краватки наділений тільки функцією держателя краватки, то його не слід виставляти напоказ. Як правило, його носять посередині грудей під застебнутим піджаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y8FrJ8X9WQk
Зверніть увагу
Затискачі для краватки платинової або золотого забарвлення повинні обов'язково гармоніювати із запонками на сорочці.
Корисна порада
Не варто відкрито носити затискачі для краватки, якщо вони виконані з підроблених металів. Це буде говорити про відсутність смаку і стилю.