Як діагностувати двигун.

Діагностуючи двигун самостійно, прислухайтеся до його роботи і зверніть увагу на колір вихлопних газів. Ці показники допоможуть вам оцінити технічний стан мотора вашого автомобіля.
Вам знадобиться
  • - комплект автомобільного інструменту.
Інструкція
1
Якщо ви виявили підозрілий звук, переконайтеся, що він відноситься до мотора вашого автомобіля, а не до інших його частинах. Виключіть шуми видаються коробкою передач і трансмісією, натиснувши на педаль зчеплення. Похитуючи двигун, з'єднаний з рамою автомобіля еластичними подушками, прослухайте підвіску, захист картера і вихлопну систему машини.
2
Зніміть ремінь генератора і перевірте, чи не відноситься до сторонніх шумів видаваний їм звук. Пам'ятайте, що дзвінкі стукають звуки у верхній частині автомобіля сигналізують про необхідну регулюванню або про підвищений знос клапанного механізму.
3
Шуми, які виходять із середньої і нижньої частин автомобіля при збільшенні оборотів, кажуть про серйозні проблеми з двигуном. Вони попереджають про підвищений знос поршневої системи, вкладишів або шийок колінчастого валу.
4
Дзвінкий металевий звук при розгоні автомобіля або при різкому збільшенні числа обертів двигуна нерухомою машини відноситься до детонаційними стукам. Тривала їзда з таким дефектом призводить до руйнування мотора. Усуньте несправність, причиною якої може стати неякісне паливо, раннє запалення, перегрів двигуна або зменшення обсягу камери згоряння через нагару на її стінках.
5
Зверніть увагу на стан вихлопних газів вашого автомобіля. Дим синюватого відтінку із запахом гару сигналізує про попадання масла в камеру згоряння. Виверніть свічки запалювання і уважно огляньте їх.
6
Якщо сліди масла виявлені на різьбовому з'єднанні, замініть маслоотражательних ковпачки або направляючі втулки клапанів двигуна, знос яких зустрічається на автомобілях з великим пробігом. Якщо дим валить з вихлопної труби постійно, а не тільки при перегазовках, перевірте деталі поршневої системи.