Як повинен є дитина в 2 місяці.

Вашому малюкові пішов уже другий місяць. З кожним днем у дитини наростають темпи фізичного розвитку, зростає і активність. Все це вимагає збільшення енергетичних ресурсів за рахунок харчування.
Інструкція
1
В силу віку великої різноманітності харчування у двомісячного малюка бути не може. Його меню в цей період не особливо відрізняється від раціону новонародженого. Лише у зв'язку зі збільшенням активності зростає його добова потреба в молоці.
2
Якщо малюк не набирає у вазі як годиться, необхідно буде звернутися до лікаря. Можливо, дитині не вистачає молока, тоді лікар порадить вам ввести в раціон додаткове харчування у вигляді молочних сумішей. Якщо розвиток відповідає нормі, малюк додає у вазі, то необхідність у додатковому харчуванні відпадає. Вказати на те, що дитині потрібно більше молока, може його енергійність і інтерес до навколишнього світу.
3
Штучне молоко представлено на ринку в достатньому асортименті. Більшість сумішей можна давати дитині з перших днів життя, навіть тим, хто схильний до алергічних реакцій.
4
Ні в якому разі не вводьте в цей період в меню дитини каші, коров'яче молоко, оскільки ці продукти можуть призвести до алергії, порушення функції кишечника, а також до різних захворювань крові.
5
Для того щоб дитина отримувала повноцінне харчування, годувальниці необхідно ретельно стежити за своїм раціоном. Для цього необхідно правильно харчуватися, більше гуляти на свіжому повітрі, повноцінно відпочивати.
6
Хоча обсяг харчування зазвичай залежить від здоров'я і апетиту малюка, все ж розрахунок на другому місяці життя повинен бути заснований на масі тіла. Це приблизно 1/5 частину. Потім поступово добова норма зменшується. В добу за 5-6 годувань дитина повинна випивати близько 800 мл молока.
7
Часто фахівці радять не обмежувати годування дитини за часом і кількістю - дитина отримує харчування на першу ж вимогу. Така практика також має позитивні сторони, оскільки в цьому віці малюк зовсім беззахисний і йому дуже важливий тісний постійний контакт з матір'ю.